Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вихованці літнього табору Вінницького району відвідали обласну Раду Роздрукувати

9 червня з ініціативи депутата обласної Ради Сергія Кривешка працівники виконавчого апарату обласної Ради провели екскурсію для учнів Вінницького району. Участь в екскурсії взяли близько 60 учнів 5-8 класів, які наразі перебувають у літньому таборі. Вони представляли три громади району: Вінницькі Хутори, Щітки та Писарівку.

В супроводі начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олега Романця хлопці та дівчата мали можливість побачити приміщення сесійної зали обласної Ради, побути в ролі депутата, спробувати як працює система для голосування «Рада». 

Перед школярами виступила керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко. Вона розповіла про роботу депутатів Ради,  структуру та склад Ради, діяльність її структурних підрозділів, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом. Також ознайомила присутніх з основними законами, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, нормативно-правовими документами внутрішнього користування тощо.

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко розповів основні напрями громадсько-політичної діяльності депутатів та їх роботу в округах і громадах області. Він побажав  школярам досягати мети, наполегливо вчитись і буди свідомими громадянами своєї держави.

Наостанок працівники апарату подарували кожному учаснику екскурсії паспорт області. Діти мали можливість сфотографуватись на пам’ять.

Слід зазначити, що на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням http://www.vinrada.gov.ua/zaproshuemo_na_ekskursiu.htm можна замовити колективні екскурсії та здійснити мандрівку «коридорами влади».

 

Повернутись Створено: 9 червня 2017 року, 12:54 Переглядів: 629

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація