Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вихованці літнього табору Вінницького району відвідали обласну Раду Роздрукувати

9 червня з ініціативи депутата обласної Ради Сергія Кривешка працівники виконавчого апарату обласної Ради провели екскурсію для учнів Вінницького району. Участь в екскурсії взяли близько 60 учнів 5-8 класів, які наразі перебувають у літньому таборі. Вони представляли три громади району: Вінницькі Хутори, Щітки та Писарівку.

В супроводі начальника відділу організаційного забезпечення діяльності Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування Олега Романця хлопці та дівчата мали можливість побачити приміщення сесійної зали обласної Ради, побути в ролі депутата, спробувати як працює система для голосування «Рада». 

Перед школярами виступила керуючий справами виконавчого апарату Тетяна Яременко. Вона розповіла про роботу депутатів Ради,  структуру та склад Ради, діяльність її структурних підрозділів, як приймається місцевий бюджет, як проходять голосування і з якого віку можна стати депутатом. Також ознайомила присутніх з основними законами, що регламентують діяльність органів місцевого самоврядування, нормативно-правовими документами внутрішнього користування тощо.

Депутат обласної Ради Сергій Кривешко розповів основні напрями громадсько-політичної діяльності депутатів та їх роботу в округах і громадах області. Він побажав  школярам досягати мети, наполегливо вчитись і буди свідомими громадянами своєї держави.

Наостанок працівники апарату подарували кожному учаснику екскурсії паспорт області. Діти мали можливість сфотографуватись на пам’ять.

Слід зазначити, що на офіційному веб-сайті обласної Ради за посиланням http://www.vinrada.gov.ua/zaproshuemo_na_ekskursiu.htm можна замовити колективні екскурсії та здійснити мандрівку «коридорами влади».

 

Повернутись Створено: 9 червня 2017 року, 12:54 Переглядів: 664

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація