Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вихованці навчально-виховного комплексу села Рівне отримали в подарунок шкільний автобус Роздрукувати

5 вересня голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Петро Струсевич, а також митрополит Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт взяли участь в урочистій лінійці навчально-виховного комплексу села Рівне Мурованокуриловецького району, яка відбулася з нагоди 10-річчя відкриття навчального закладу. Голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав усіх присутніх із ювілейною датою.

– Україна з 1 вересня є повноцінним асоційованим членом Євросоюзу, – наголосив Анатолій Дмитрович під час свого виступу. – Я глибоко переконаний, що першокласники будуть у цивілізованій європейській сім’ї відчувати себе вільними та матимуть великі перспективи, а одинадцятикласникам бажаю знайти своє професійне покликання та отримувати освіту не лише в українських вишах, а й за кордоном для того, аби розвивати і примножувати багатство та міць нашої держави.

До слів привітань також долучився і голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

З нагоди відзначення ювілейної дати керівники області подарували учням автобус, який було придбано в рамках державної програми «Шкільний автобус 70/30», вартістю 1 млн. 679 тис. грн. (1,14 млн. грн. – обласний бюджет, 480 тис. грн. – місцевий бюджет).

Школа розрахована на 198 учнівських місць. Cьогодні тут навчається 140 учнів та виховується в дитячому садку 28 дітей.

На покращення матеріально-технічної бази у 2017 році використано 198 тис. грн. позабюджетних коштів, в тому числі, 95 тис. грн. – кошти депутата обласної Ради, голови фермерського господарства «Велес Віта» Петра Струсевича.

Після завершення урочистої частини митрополит Агапіт освятив шкільний автобус. 

Повернутись Створено: 5 вересня 2017 року, 17:17 Переглядів: 1219

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація