Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вихованців дитбудинку з подарунками відвідали депутати обласної Ради Роздрукувати

23 січня депутати обласної Ради – голова фракції політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП» Григорій Зозуля і голова міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» Олександр Васильчук спільно з представниками Вінницької молодіжної організації «Молоді патріоти» відвідали вихованців дитячого будинку «Родинний дім», що знаходиться у смт Вороновиця Вінницького району.

– Потреба дітей у турботі, увазі зі сторони дорослих, розумінні, підтримці та любові не минає разом з новорічно-різдвяними святами. І підтвердженням тому є блиск в очах дітей і безмежна подяка за тих декілька годин проведених разом, що дарують атмосферу родинного тепла і затишку, – зазначив голова Вінницького обласного осередку ВМО «Молоді Патріоти» Богдан Петришин.

– Сьогодні відвідали дитячий будинок «Родинний дім», тому що, як говорить моя мати, «чужих дітей не буває». На нинішній час у закладі перебуває вісімнадцять дітей віком від 6 до 18 років, яких обслуговують 17 осіб персоналу дитячого будинку.  Усі ці люди виконують багато функцій і різної роботи, не дивлячись на свою посаду, а все для того, щоб дітям жилося краще, – розповідає депутат обласної Ради Григорій Зозуля. – А подарунки діти чекають завжди. Тож давайте дарувати дітям свято!

Повернутись Створено: 24 січня 2018 року, 12:41 Переглядів: 396

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація