9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вихованців Немирівської школи-інтернат привітали з Днем Святого Миколая Роздрукувати

Сьогодні голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав зі світлим святом – Днем Святого Миколая вихованців Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.О.Некрасова.

На свято завітали начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк та голова Немирівської районної ради Сергій Укринський.

 - Саме сьогодні розпочинаються найказковіші дні в році – новорічно-різдвяні свята, і  це якраз час для загадування бажань, - звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – В нас усіх, напевно, є спільна мета, аби в нашій Україні запанував мир, і щоб наша держава була сильнішою та справді соборною.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що Вінницька обласна Рада як власник комунального закладу буде робити все, аби педагогам працювати було комфортно, а дітям тепло та затишно розвиватися і навчатися.

- Все, що стосується допомоги вашому навчальному закладу в новому 2017 році, ми будемо допомагати, підтримувати та сприяти, - додав Анатолій Дмитрович. – Бажаю багато радості, достатку, комфорту та здійснення найзаповітніших мрій.

Як годиться, на свято дітям подарували розвивальні ігри та солодощі, а педагогічному колективу - необхідну побутову техніку.

Після всіх слів привітань вихованці в знак подяки продемонстрували чудову новорічну виставу.

Директор школи-інтернату Василь Кондтратюк ознайомив гостей із приміщенням навчального закладу та розповів про життєдіяльність школи.

 - Школа-інтернат заснована 10 травня 1933 року як дитяча колонія і  тоді нараховувала близько 300 вихованців, - розповів директор навчального закладу. - Назву школа-інтернат отримала 17 липня 2012 року. На сьогодні у школі-інтернаті навчається 111 учнів із 12 районів області та міста Вінниці, із них одна дитина – сирота та сім дітей, позбавлених батьківського піклування, із багатодітних сімей – 53 дитини, із малозабезпечених – 38 дітей, також троє дітей перебуває у прийомних сім’ях, дві дитини із будинку сімейного типу, але навчаються в школі-інтернаті.

Навчальний та виховний процес забезпечують 51 педагогічний працівник, з яких – 21 вчитель, 28 вихователів, практичний психолог та соціальний педагог.

В школі-інтернаті обладнані такі кабінети: сенсорний (для проведення казкотерапії), ритміки, розвитку мовлення; кімната соціально-побутового орієнтування, майстерні. Працюють гуртки – економіки, екологічний, спортивних ігор, основ християнської етики, швейної справи. Також створений музей Пам’яті, де зібрано особисті речі воїнів – учасників АТО, фотографії подій з Майдану, прапор, на якому вишиті і записані побажання учнів 16 шкіл – інтернатів області, та який протягом двох місяців стояв на передових позиція у зоні АТО.

Методична тема, над якою працює педагогічний колектив: «Формування позитивного ставлення до навчальної та позаурочної діяльності, як умова успішної корекції та подальшої соціалізації вихованців в суспільство».

Виховна робота в школі проводиться відповідно до програми ціннісних орієнтирів.

Також належна увага приділяється оздоровленню учнів, відтак, в 2016 році оздоровлено 22 дитини в оздоровчому таборі «Фортуна», що в Барському районі. Вартість оздоровлення 4-х змін склала 240 000 грн.

Крім того, протягом червня-серпня 2016 року в Республіці Італія через благодійні фонди та організації відпочивали і оздоровлювалися шість вихованців школи-інтернату, а в США відпочивало вісім вихованців закладу.

Протягом 2013-2016 років в школі-інтернаті проведено капітальний ремонт приміщень на суму понад 560 000 гривень, отримано благодійної допомоги на суму 191 360 грн.

Також завдяки тому, що в навчальному закладі на альтернативні види палива переведено 4 теплопункти, вдалося зекономити кошти на суму близько 210 000 гривень.         

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 18:00 Переглядів: 1534

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація