Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вихованців Немирівської школи-інтернат привітали з Днем Святого Миколая Роздрукувати

Сьогодні голова обласної Ради Анатолій Олійник привітав зі світлим святом – Днем Святого Миколая вихованців Немирівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ім. М.О.Некрасова.

На свято завітали начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин, голова Немирівської райдержадміністрації Юрій Погорелюк та голова Немирівської районної ради Сергій Укринський.

 - Саме сьогодні розпочинаються найказковіші дні в році – новорічно-різдвяні свята, і  це якраз час для загадування бажань, - звернувся до присутніх Анатолій Олійник. – В нас усіх, напевно, є спільна мета, аби в нашій Україні запанував мир, і щоб наша держава була сильнішою та справді соборною.

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що Вінницька обласна Рада як власник комунального закладу буде робити все, аби педагогам працювати було комфортно, а дітям тепло та затишно розвиватися і навчатися.

- Все, що стосується допомоги вашому навчальному закладу в новому 2017 році, ми будемо допомагати, підтримувати та сприяти, - додав Анатолій Дмитрович. – Бажаю багато радості, достатку, комфорту та здійснення найзаповітніших мрій.

Як годиться, на свято дітям подарували розвивальні ігри та солодощі, а педагогічному колективу - необхідну побутову техніку.

Після всіх слів привітань вихованці в знак подяки продемонстрували чудову новорічну виставу.

Директор школи-інтернату Василь Кондтратюк ознайомив гостей із приміщенням навчального закладу та розповів про життєдіяльність школи.

 - Школа-інтернат заснована 10 травня 1933 року як дитяча колонія і  тоді нараховувала близько 300 вихованців, - розповів директор навчального закладу. - Назву школа-інтернат отримала 17 липня 2012 року. На сьогодні у школі-інтернаті навчається 111 учнів із 12 районів області та міста Вінниці, із них одна дитина – сирота та сім дітей, позбавлених батьківського піклування, із багатодітних сімей – 53 дитини, із малозабезпечених – 38 дітей, також троє дітей перебуває у прийомних сім’ях, дві дитини із будинку сімейного типу, але навчаються в школі-інтернаті.

Навчальний та виховний процес забезпечують 51 педагогічний працівник, з яких – 21 вчитель, 28 вихователів, практичний психолог та соціальний педагог.

В школі-інтернаті обладнані такі кабінети: сенсорний (для проведення казкотерапії), ритміки, розвитку мовлення; кімната соціально-побутового орієнтування, майстерні. Працюють гуртки – економіки, екологічний, спортивних ігор, основ християнської етики, швейної справи. Також створений музей Пам’яті, де зібрано особисті речі воїнів – учасників АТО, фотографії подій з Майдану, прапор, на якому вишиті і записані побажання учнів 16 шкіл – інтернатів області, та який протягом двох місяців стояв на передових позиція у зоні АТО.

Методична тема, над якою працює педагогічний колектив: «Формування позитивного ставлення до навчальної та позаурочної діяльності, як умова успішної корекції та подальшої соціалізації вихованців в суспільство».

Виховна робота в школі проводиться відповідно до програми ціннісних орієнтирів.

Також належна увага приділяється оздоровленню учнів, відтак, в 2016 році оздоровлено 22 дитини в оздоровчому таборі «Фортуна», що в Барському районі. Вартість оздоровлення 4-х змін склала 240 000 грн.

Крім того, протягом червня-серпня 2016 року в Республіці Італія через благодійні фонди та організації відпочивали і оздоровлювалися шість вихованців школи-інтернату, а в США відпочивало вісім вихованців закладу.

Протягом 2013-2016 років в школі-інтернаті проведено капітальний ремонт приміщень на суму понад 560 000 гривень, отримано благодійної допомоги на суму 191 360 грн.

Також завдяки тому, що в навчальному закладі на альтернативні види палива переведено 4 теплопункти, вдалося зекономити кошти на суму близько 210 000 гривень.         

Повернутись Створено: 19 грудня 2016 року, 18:00 Переглядів: 1268

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація