Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вихованцям інтернатних закладів продемонстрували кінострічку «Іван Сила» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко долучилася до благодійної акції, під час якої вихованцям інтернатних закладів продемонстрували кінострічку «Іван Сила».

На перегляд фільму голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко запросила більше сотні діток з Прибузького та Стрижавського будинків-інтернатів, Козятинської школи-інтернату та Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Вінниця стала першим містом, у якому відбувся благодійний показ кінострічки. Нa демонстрацію також зaвітaли aктори фільму – силач Вaсиль Вірaстюк, спортсмен Сергій Конюшок та режисер Віктор Aндрієнко, які розповіли малюкам про знімальний процес.

– У Вінниці пройшла благодійна акція – безкоштовний перегляд фільму «Іван Сила». У рамках акції диски з цією кінострічкою будуть розповсюджені по шкільним бібліотеках та інтернатах. Рішення зробити такі DVD прийняло Держкіно, Міністерство культури України та кінокомпанія «ІнсайтМедіа», яка виготовила фільм, – розповіла Людмила Станіславенко.

Фільм «Іван Сила» – це повнометражна пригодницька кінострічка, створена за 100% державного фінансування. Прототипом головного героя став український цирковий силач Іван Фірцак, якого в 1928 році визнали найсильнішою людиною планети. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який пройшов через життєві випробування.

Повернутись Створено: 23 квітня 2018 року, 15:06 Переглядів: 379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація