Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вихованцям інтернатних закладів продемонстрували кінострічку «Іван Сила» Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко долучилася до благодійної акції, під час якої вихованцям інтернатних закладів продемонстрували кінострічку «Іван Сила».

На перегляд фільму голова постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини Людмила Станіславенко запросила більше сотні діток з Прибузького та Стрижавського будинків-інтернатів, Козятинської школи-інтернату та Вінницького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей.

Вінниця стала першим містом, у якому відбувся благодійний показ кінострічки. Нa демонстрацію також зaвітaли aктори фільму – силач Вaсиль Вірaстюк, спортсмен Сергій Конюшок та режисер Віктор Aндрієнко, які розповіли малюкам про знімальний процес.

– У Вінниці пройшла благодійна акція – безкоштовний перегляд фільму «Іван Сила». У рамках акції диски з цією кінострічкою будуть розповсюджені по шкільним бібліотеках та інтернатах. Рішення зробити такі DVD прийняло Держкіно, Міністерство культури України та кінокомпанія «ІнсайтМедіа», яка виготовила фільм, – розповіла Людмила Станіславенко.

Фільм «Іван Сила» – це повнометражна пригодницька кінострічка, створена за 100% державного фінансування. Прототипом головного героя став український цирковий силач Іван Фірцак, якого в 1928 році визнали найсильнішою людиною планети. Фільм відтворює окремі сторінки життя молодого Івана, який пройшов через життєві випробування.

Повернутись Створено: 23 квітня 2018 року, 15:06 Переглядів: 542

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація