9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Виїзна комісія обласної Ради вивчала проблемні питання закладів Новогребельської сільради Калинівського району Роздрукувати

18 квітня 2016 року на виконання доручення голови обласної Ради, заступник голови  – Качур Олександр Вікторович здійснив робочу поїздку до Калинівського району з метою організації вирішення проблемних питань закладів, що знаходяться на балансі Новогребельської сільської ради.

Ще на початку 2016 року за сприяння Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, як інвестора, та будівельної компанії ТОВ «АРТ БУД СЕРВІС», як безпосереднього виконавця будівельних робіт, з керівниками Вінницької області було проведено нараду з реалізації благодійної програми щодо капітального ремонту гуртожитку № 1 та дитячого садка «Сонечко», які знаходяться на балансі Новогребельської сільської ради Калинівського району.

Новогребельську сільську раду було зобов'язано до початку виконання робіт надати їх виконавцю технічний звіт про придатність будівлі дитячого садка до експлуатації, технічні умови на електропостачання, газопостачання, а також паспорт діючої свердловини та висновок про аналіз хімічного складу води. З різних причин передача цих документів затримувалась.

Щоб прискорити процес видачі відповідних документів, комісія на чолі з Олександром Качуром, у складі депутатів обласної Ради Андрія Мельника та Михайла Кременюка, голови Калинівської районної ради Василя Поліщука, сільського голови с. Нова Гребля Анатолія Андріюка, керівника проектів ТОВ «АРТ БУД СЕРВІС» Євгена Суліми, начальника Вінницького обласного комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства» Степана Кізя та начальника організаційного відділу управління спільної комунальної власності територіальних громад області Богдана Кеса виїхали на місце і детально вивчили ситуацію та проблемні питання капітальної реконструкції вищезазначених закладів.

Члени комісії поставали перед виконавцями конкретні завдання та визначили терміни  надання відповідних дозволів, обіцяли сприяти  реконструкції майбутнього ДНЗ і гуртожитку та взяли це питання під особистий контроль.  

Повернутись Створено: 20 квітня 2016 року, 14:51 Переглядів: 851

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація