Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Виїзна президія обласної Ради Роздрукувати

Дане село вже 5-й рік поспіль прогресивно розвивається в плані соціальної інфраструктури, забезпечення роботою жителів, навчання й виховання дітей та дозвілля молоді. Матеріально-фінансову підтримку цьому надає уродженець Скаржинець, засновник місцевого сільськогосподарського підприємства ЗАТ «Поділля», народний депутат України, генеральний директор ТОВ «Житлобуд» Іван Куровський.
2-го березня Івана Куровського, голову обласної Ради Сергія Татусяка, його заступників та керівників району сільський голова Людмила Стрельчак та її команда зустрічали свіжоспеченим хлібом.

Спершу гості завітали до місцевої школи, де навчається 45 учнів. Школярам обранці презентували спортивні м’ячі. Найменшим скаржинчанам у дитсадку – солодощі. Ще оглянули сільську амбулаторію, будинок культури та приміщення сільської ради. Також керівництво області та району поклали квіти до могили загиблим у Великій Вітчизняній війні.
Підбиваючи підсумки «оглядин», Сергій Татусяк наголосив, що скаржинецький досвід підтримки інвестором соціальної сфери села потрібно поширювати по всій Вінниччині.
– Ми будемо шукати варіанти налагодження такої співпраці в інших територіальних громадах області, де є аграрний інвестор. Також нам потрібно достукатися до відомих, заможних земляків, які працюють у Києві чи навіть за кордоном. Це відомі люди, бізнесмени, які відбулися, мають певні статки, то чому б не вкласти якусь частину в розвиток своєї малої Батьківщини, – зазначив голова облради.
Іван Куровський висловив вдячність обласній владі за увагу до його справи і запевнив у подальшій співпраці з обласною радою та облдержадміністрацією.
– Якщо я своєю роботою даю позитивний приклад, а ви можете поширити його на інші громади, то я готовий вам допомагати, – запевнив народний депутат.
Пізніше, в ході засідання президії обласної Ради, депутат Олександр Яремчук вніс пропозицію звернутися від імені депутатського корпусу Вінницької обласної Ради до відповідних органів у Києві про нагородження Івана Куровського високою державною нагородою, наприклад орденом Ярослава Мудрого. «За вагомий внесок у розвиток сільської територіальної громади» – таке попереднє коротке формулювання заслуг мецената. Пропозицію щодо ініціювання нагороди члени президії підтримали одностайно.
Натомість Іван Іванович вже взявся допомагати вінницьким колегам у вирішенні їхніх місцевих самоврядних проблем. Наразі він готується подати до Верховної Ради депутатський запит щодо державного сприяння місцевим бюджетам в утриманні професійних технічних училищ, які цьогоріч передані на місцеві баланси, але їхнє майно залишилося у державній власності. Відтак місцеві органи влади мають чимало проблем з фінансуванням та утриманням цих освітніх закладів.
Загалом під час засідання президія облради винесла на розгляд сесії близько 50 питань порядку денного.

Повернутись Створено: 2 березня 2011 року, 00:00 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація