Фото без опису

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Виїзні прийоми лікарів Подільського онкоцентру: графік на липень Роздрукувати

Подільський регіональний центр онкології продовжує проводити виїзні прийоми лікарів, а також виїзди в громади області пересувного мамографа «Квітка». Обстеження – безоплатні за наявності роздрукованого та е-направлення від сімейного/лікуючого лікаря.
Консультативні бригади Подільського регіонального онкоцентру працюватимуть: 12 липня у Хмільнику, 19 липня – у Немирові.
В онкоцентрі повідомили, що огляд проведуть такі спеціалісти: отоларинголог-онколог, гінеколог-онколог, хірург (торак.)-онколог, уролог, дерматолог, психолог. Прийом розпочнеться з 10-ї ранку у порядку живої черги. При собі потрібно мати електронне направлення від сімейного лікаря.
Пересувний мамограф «Квітка» працюватиме 22-23 липня – у Мурованих Курилівцях, 25-26 липня – в Ольгополі, 29-30 липня – у Хмільнику.
- Це обстеження - особливо важливе для жінок 40-річного віку та старших. Для проходження обстеження необхідно створити пацієнтці е-направлення: 59300-00 рентгенографія молочної залози, двобічна, - повідомляють у Подільському регіональному центрі онкології.
В одній громаді мамограф працюватиме два дні поспіль, приїзд планується орієнтовно близько 10 години. Результати можна очікувати за 7-10 днів.08:55

Повернутись Створено: 9 липня 2024 року, 09:25

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація