Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Виїзний прийом громадян провела депутат обласної Ради Роздрукувати

Депутат обласної Ради Лариса  Білозір провела виїзний прийом громадян у Тростянецькому району.

– Звертаються в основному люди похилого віку та важкохворі, які  потребують найбільшої уваги, тому для зручності спілкування я організовую виїзні прийоми, – зазначила Лариса Миколаївна на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. – Не люди до мене їдуть і витрачають час і гроші, а я їду до людей, в села. Цього разу зустрічалась с мешканцями  Тростянця і Чернівці, а також поїхала до людей у село Лозове.

Цей фактор впливає не тільки на якість розгляду звернень, а й на збільшення їх кількості. За останній час, на таких виїзних прийомах, депутат обласної Ради поспілкувалась більш як з сотнею людей. Крім того, працює громадська приймальня в Тростянці, кожен перший та третій четвер місяця з 10:00 по 17:00. Однак звернення сюди можна подавати щодня, а також відправляти у соціальних мережах та вайбер.
– Маю сказати, що до мене надходять звернення не тільки з мого рідного району, а й з усієї Вінницької області, оскільки я абсолютно відкрита до спілкування, – продовжує депутат обласної Ради. – Дуже багато звернень щодо матеріальної допомоги у лікуванні. Тільки з депутатського фонду мною було надано адресної матеріальної допомоги  200 громадянам. Часто звертаються учасники АТО та члени їх сімей, в основному щодо навчання та дозвілля дітей, лікування та допомоги. Зустріч з людьми, спілкування з ними – це важливе у моїй роботі та головне, щоб я могла їм допомогти.

Повернутись Створено: 24 травня 2018 року, 12:42 Переглядів: 382

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація