Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Виїзний прийом громадян Роздрукувати

Соціальна галузь Гнівані потребує ремонтів, а саме місто – реформ

9 листопада голова обласної Ради Сергій Татусяк здійснив особистий прийом громадян у м.Гнівані Тиврівського району. Просити допомоги в очільника облради прийшли керівники місцевих організацій, а також було колективне звернення гніванчан.

Так, директор міського будинку культури просила про збільшення фінансування її закладу. На сьогодні його приміщення потребує заміни вікон, поточного ремонту та покращення матеріально-технічної бази.
– У нас працює 19 колективів. Це – дитячі гуртки, ветеранський хор, танцювальний ансамбль тощо. Ми працюємо за госпрозрахунковою схемою – надаємо громаді платні послуги. З цього в рік заробляємо 40-45 тисяч гривень, але їх все одно не вистачає на повноцінне функціонування будинку культури, – розповіла директор Світлана Чернова.
Вона додала, що наразі заклад не бере участі у грантових програмах, які популяризує на Вінниччині голова обласної Ради, оскільки нема фахівців, які б розумілися на цьому. С.Татусяк попросив директора визначити кількох людей, яких спеціальні тренери навчать писати проекти та просувати їх у різні програми.
– Наприклад, ви запросто можете поміняти вікна за рахунок коштів програм з енергозбереження. Сьогодні Європа дуже активно переймається цією темою. У нас є багато прикладів, де заклади поміняли вікна і двері за рахунок таких проектів. Взяти хоча б Селищанський будинок культури у вашому районі, – прокоментував С.Татусяк.

Такий же «рецепт» розвитку голова запропонував директору Гніванської станції юних техніків Оксані Ребедюк, яка звернулася до С.Татусяка у зв’язку з аварійним станом приміщення. Але спочатку, наголосив він, потрібно усунути аварійність, щоб діти могли займатися у безпеці. На сьогодні на станції займається 260 дітей та працює 9 викладачів.
– Оскільки проектно-кошторисна документація на ремонтні роботи вже готова, міському та районному бюджетам потрібно передбачити кошти на їх здійснення. Ми також спробуємо надати допомогу на обласному рівні, – сказав С.Татусяк.

А от проблему 120 жителів гуртожитку по вулиці Терешкової, 5 м.Гнівані мають вивчити юристи та надати свої рекомендації. Мешканці висловили бажання приватизувати своє житло, але стикнулися з проблемою відсутності документів на даний гуртожиток. Відтак гніванчани мають або поновити документацію, що фінансово для них непідйомно, або влада міста, на балансі якого перебуває гуртожиток, має віднайти інший спосіб вирішення проблеми.

Інший гніванчанин, голова товариства ветеранів Іван Кушнір переймається майбутнім своєї територіальної громади. На особистому прийомі громадян він запропонував Сергію Татусяку взяти місто Гнівань за пілотний населений пункт в реалізації реформи місцевого самоврядування.
– Це можуть визначити тільки жителі Гнівані. Якщо громада прийме таке рішення, – місто може стати пілотним, бо одного тільки бажання, скажімо, міського голови не достатньо, – прокоментував С.Татусяк.
Він порадив провести обговорення даного питання у вигляді громадських слухань і вже тоді виходити на якесь рішення.

 

 

Повернутись Створено: 9 листопада 2012 року, 00:00 Переглядів: 954

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація