5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

VI-й Всеукраїнський з’їзд екологів відбувся у Вінницькому національному технічному університеті Роздрукувати

Вінницький державний технічний університет вже вшосте проводить Всеукраїнський з’їзд екологів з міжнародною участю. В нинішньому році на його засідання запросили керівництво області та міста, понад 100 представників державних екологічних служб, бізнесменів і підприємців, видатних екологів України та Європи, професорів, академіків, фахівців-екологів.

Головними меседжами наукового зібрання стали  переробка та утилізація промислових і побутових відходів, інженерні шляхи вирішення екологічних проблем, альтернативні джерела енергії, екологія людини, хімія довкілля та екотоксикологія, екологічна освіта, виховання і культура.

З вітальним словом перед присутніми виступили заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови науково-програмного та організаційного комітетів, директор Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ, професор Василь Петрук, ректор університету Володимир Грабко, ректор Державної екологічної академії післядипломної освіти Міністерства екології та природних ресурсів  України Олександр Бондар, професор Житомирського Національного Агроекономічного університету Володимир Фещенко, начальник  відділу екології Департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Світлана Юзвак, начальник Держекоінспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, керівник Департаменту  технологічної безпеки ДТЕК Ірина Вербіцька, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ілля Деконович.

– Дійсно, питання екології наразі на першому місці. Мені приємно, що на з’їзді присутня молодь, адже від неї залежить, яким буде майбутнє нашої країни. Одним  із найважливіших питань нинішнього з’їзду –  переробка та утилізація промислових і побутових відходів. З 1 січня 2018 року запроваджується обов’язкова утилізація та роздільний збір побутових відходів. Саме в цьому напрямі обласна Рада акцентує свою діяльність з використання тих інструментів, які закладені в обласному бюджеті та обласних програмах з природоохоронної тематики, – у своєму виступі зазначив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Доцент кафедри загальної екології Житомирського Національного Агроекономічного університету, професор Володимир Фещенко, за дорученням Міністерства екології та природних ресурсів  України, вручив подяки науковцям та дипломи «Еколог року - 2017». Крім того, державними нагородами було відзначено: ректора Державної екологічної академії післядипломної освіти Міністерства екології та природних ресурсів  України Олександра Бондаря орденом І ступеню «За заслуги» та заступника голови науково-програмного та організаційного комітетів, директора Інституту екологічної безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ, професора Василя Петрука орденом ІІ ступеню «За заслуги».

 

З доповіддю про сучасні проблеми удосконалення систем екологічного моніторингу природного навколишнього середовища та складних техногенних систем виступив проректор з наукової роботи Державної екологічної академії післядипломної освіти і управління Міністерства екології та природних ресурсів України Олег Машков. Професор Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова Вікторія Родінкова акцентувала увагу на впливі глобального потепління на продукцію алергенного пилку полину. Співголова науково-програмного комітету Олександр Бондар говорив про вирішення екологічних проблем сучасного Донбасу, а директор Інститут екологічної безпеки та моніторингу довкілля ВНТУ Василь Петрук звернув увагу присутніх на інтегроване управління та поводження з побутовими відходами у Вінницькій області.

Завідувач кафедри загальної екології та безпеки життєдіяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України, професор Володимир Боголюбов доповів про підходи до розробки локальних стратегій сталого розвитку агропромислового розвитку агропромислових територіальних комплексів.

Повернутись Створено: 21 вересня 2017 року, 13:07 Переглядів: 965

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація