Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Військова частина 3028 відсвяткувала 24-річницю Роздрукувати

Сьогодні, 31 жовтня, військова частина 3028 західного оперативного територіального об’єднання Національної Гвардії України – 8-ий полк оперативного призначення ім. Івана Богуна відсвяткувала 24-річницю з дня створення.

У заходах взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники правоохоронних органів, очільники Калинівського району, священнослужителі, військові.

Після покладання квітів до пам’ятника загиблих героїв, який знаходиться на території частини, відбулось освячення каплиці Архистратига Божого Михаїла, яке провів Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл разом з іншими священиками.

Після церемонії освячення присутні оглянули матеріально-технічне забезпечення військової частини 3028. Командир частини полковник Богдан Вакулко представив присутнім арсенал нової військової техніки, розповівши про її призначення та можливості використання в ході бойових дій.

Урочисті заходи продовжились у Будинку культури міста Калинівки. Після внесення бойового прапора військової частини 3028 присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в зоні бойових дій на сході країни. Виконуючи свій службовий обов’язок, загинули бійці військовї частини Віктор Долінський, Віктор Ліпський, Максим Мушта, Валентин Булошкурський, Олег Лобань, Володимир Савчук, Валерій Деміч, Микола Гаврилюк.

– Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу висловлюю слова подяки вам, шановні наші захисники, герої. Дякуємо всім солдатам, сержантам, офіцерам і працівникам частини за вашу відданість своїй справі, за  розуміння і стійкість, за високі результати виконання бойових та  повсякденних завдань. Переконаний, що мужність, патріотизм та міцність духу особового складу ваших підрозділів перебувають на найвищому рівні, і з такою обороною нам не страшний жодний ворог. Дивлячись на вас, ми впевнені, що Україна є і буде міцною державою, – зазначив, вітаючи військових, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
Він також подякував родинам загиблих, побажавши всім мирного неба і міцного здоров’я.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у своєму виступі наголосив, що військова частина є символом патріотизму та символом присяги на вірність українському народові.

Кращих бійців було нагороджено Почесними грамотами та грошовими винагородами. Також були вручені подарунки та матеріальна допомога родинам загиблих воїнів.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2018 року, 17:34
Оновлено: 31 жовтня 2018 року, 17:38
Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація