Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Військова частина 3028 відсвяткувала 24-річницю Роздрукувати

Сьогодні, 31 жовтня, військова частина 3028 західного оперативного територіального об’єднання Національної Гвардії України – 8-ий полк оперативного призначення ім. Івана Богуна відсвяткувала 24-річницю з дня створення.

У заходах взяли участь заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники правоохоронних органів, очільники Калинівського району, священнослужителі, військові.

Після покладання квітів до пам’ятника загиблих героїв, який знаходиться на території частини, відбулось освячення каплиці Архистратига Божого Михаїла, яке провів Архієпископ Вінницький і Брацлавський Михаїл разом з іншими священиками.

Після церемонії освячення присутні оглянули матеріально-технічне забезпечення військової частини 3028. Командир частини полковник Богдан Вакулко представив присутнім арсенал нової військової техніки, розповівши про її призначення та можливості використання в ході бойових дій.

Урочисті заходи продовжились у Будинку культури міста Калинівки. Після внесення бойового прапора військової частини 3028 присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих в зоні бойових дій на сході країни. Виконуючи свій службовий обов’язок, загинули бійці військовї частини Віктор Долінський, Віктор Ліпський, Максим Мушта, Валентин Булошкурський, Олег Лобань, Володимир Савчук, Валерій Деміч, Микола Гаврилюк.

– Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу висловлюю слова подяки вам, шановні наші захисники, герої. Дякуємо всім солдатам, сержантам, офіцерам і працівникам частини за вашу відданість своїй справі, за  розуміння і стійкість, за високі результати виконання бойових та  повсякденних завдань. Переконаний, що мужність, патріотизм та міцність духу особового складу ваших підрозділів перебувають на найвищому рівні, і з такою обороною нам не страшний жодний ворог. Дивлячись на вас, ми впевнені, що Україна є і буде міцною державою, – зазначив, вітаючи військових, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.
Він також подякував родинам загиблих, побажавши всім мирного неба і міцного здоров’я.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій у своєму виступі наголосив, що військова частина є символом патріотизму та символом присяги на вірність українському народові.

Кращих бійців було нагороджено Почесними грамотами та грошовими винагородами. Також були вручені подарунки та матеріальна допомога родинам загиблих воїнів.

Повернутись Створено: 31 жовтня 2018 року, 17:34
Оновлено: 31 жовтня 2018 року, 17:38
Переглядів: 486

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація