Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Військові командування Повітряних Сил Збройних Сил України отримали відзнаки та військові звання Роздрукувати

28 річницю Збройних Сил України сьогодні, 6 грудня, відзначили в обласному центрі. Урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди свята відбулося у 60 Будинку офіцерів. На вході біля головної зали Почесна варта зустрічала військовослужбовців особового складу Вінницького гарнізону та командування Повітряних Сил Збройних Сил України.

З вітальним словом виступив перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін. Він нагадав, 28 років тому Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України», що ознаменував початок новітньої історії української армії.

Аркадій Вашутін повідомив, що 55 військовослужбовців Збройних Сил України та інших військових формувань за виняткову мужність, проявлену в боротьбі за незалежну Українську державу, відзначені високим званням «Герой України».

Після хвилини мовчання оркестр Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України виконав Державний Гімн України.

Перший заступник Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін разом із начальником управління персоналу – заступником начальника штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковником Олександром Лівіцьким оголосили святкові накази про присвоєння звань та вручення державних нагород.

Привітати та підтримати воїнів, котрі мужньо захищають свою державу й її громадян, прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Владислав Скальський та заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук.

З вітальним словом до військовослужбовців звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Пам’ятаю 2014-й рік, кінець лютого – початок березня, коли поруч була людина у формі, себе по-іншому відчуваєш. Сьогодні всі українці себе по-іншому відчувають, маючи модернізовану армію. Як ніхто, ми працівники органів місцевого самоврядування, розуміємо девіз «народ і армія – єдині». Ми це відчуваємо протягом останніх п’яти років боротьби за нашу незалежність держави Україна, про яку мріяли наші предки протягом сотень років. Найтепліші вітання й найщиріші побажання та з великою вдячністю до вас за вашу щоденну працю, спрямовану на захист України. Повертайтеся після виконання бойових завдань у повному складі до щасливих сімей в мирній країні.

Владислав Скальський у своєму виступі підкреслив, армія завжди була, є і буде виключно державною функцією. Це той інструмент, завдяки якому держава захищає свій суверенітет та гарантує безпеку своїх громадян, переконаний голова облдержадміністрації.

Заступник Вінницького міського голови Сергій Тимощук побажав військовослужбовцям мирного неба, міцного здоров’я, добробуту в родинах та успіхів у благородній справі заради миру і процвітання України.

Урочистості продовжилися святковим концертом у виконанні артистів Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України та творчих студій 60 Будинку офіцерів.

Повернутись Створено: 6 грудня 2019 року, 23:22 Переглядів: 420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація