9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали із прийдешніми святами бійців АТО, які лікуються у військово-медичному центрі міста Вінниці Роздрукувати

29 грудня голова обласної державної адміністрації  Валерій Коровій та  голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник  відвідали  Вінницький військово-медичний клінічний центр Центрального регіону, щоб провідати поранених під час АТО бійців, які нині проходять тут лікування й реабілітацію.

Очільники області відвідали хворих і поранених українських військовослужбовців та привітали з наступаючими новорічно-різдвяними святами. Відбулося спілкування з бійцями, в ході якого солдати розповіли про події на сході країни і свої першочергові потреби. Керівники області привезли для шпиталю медикаменти та подарунки пораненим. Вони запевнили, що влада буде робити все необхідне для Збройних Сил України та її захисників.

Крім того, присутні ознайомилися із наявним медичним обладнанням і матеріально-технічною базою закладу. Зокрема, оглянули будівництво лікувального корпусу клініки реабілітації і відновлювального лікування, вартість будівництва якого складає 1 млн 460 тис. грн.

Довідка. На сьогодні в медичному закладі перебувають 137 учасників АТО. За весь період проведення антитерористичної операції тут стаціонарно проліковано 2 944 захисники України.

 

Повернутись Створено: 30 грудня 2015 року, 09:26 Переглядів: 916

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація