Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Військовослужбовці отримуватимуть стовідсоткове фінансування Роздрукувати

Депутати обласної Ради від фракцї «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль та Вадим Соляник, а також їхні однопартійці  - депутат Шаргородської райради Вадим Печенюк і депутат Гайсинської райради Юрій Кіщенко відвідали 59-у бригаду, яка нещодавно розквартирувалася в місті Гайсині.

Бригада була сформована 8 грудня 2014 року, відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Військовослужбовці цієї частини понад 400 днів перебували в зоні АТО. В жовтні минулого року в чотири етапи повернулися зі сходу і зараз облаштовують життя у Гайсинському військовому містечку.

У супроводі командування 59-ї окремої мотопіхотної бригади депутати Ігор Хміль та Вадим Соляник ознайомилися з найважливішими інфраструктурними об’єктами військової частини, які цього року заплановано оновити. Саме з метою проведення відповідних ремонтних робіт, Ігор Хміль ініціював збільшення фінансування військових в рамках обласної правоохоронної програми.

Ігор Вікторович  як активний волонтер, який не раз жив з військовими у воєнно-польових умовах на лінії вогню, питання матеріального забезпечення військових тримає на постійному контролі і буде робити все для того, аби з обласної програми вони отримували стовідсоткове фінансування.

За словами заступника командира бригади по тилу підполковника Сергія Стоколоса, військові покладають великі надії на обласну і районну ради, адже в поточному році заплановано провести чималий об’єм ремонтних робіт. Як повідомив Сергій Леонідович, одну з казарм заплановано реконструювати в гуртожиток поліпшеного планування, де житимуть контрактники зі своїми родинами.

- Якщо військового відправляють в зону АТО, він має точно знати, що його родина в теплі та безпеці, що його діти ходять до школи, що сім’я забезпечена всім необхідним, – прокоментував Сергій Стоколос. –  Тоді він чесно і вірно служитиме, бо знатиме, що за ним - міцний тил.

Також Сергій Леонідович розповів, що поліпшення вимагають багато об’єктів на території військової частини, бо всі вони протягом десятків років не просто були занедбаними, а свідомо знищувалися і розтягувалися по цеглині та цвяху. Як кажуть військові, вивозилося невідомо куди абсолютно все: від бойової техніки з ангарів до ліжок і кушеток з медчастини.

За минулий рік, за словами Сергія Стоколоса, вдалося повністю поміняти систему опалення. В їдальні, навчальних корпусах та казармах поміняли всі батареї, перевели на автономне опалення. В житлових приміщеннях замінили старі дерев’яні вікна на металопластикові. В їдальні провели косметичний ремонт, а харчоблок зараз ремонтується з нуля. Їжу для солдат, поки що, привозять в термосах. Зате після ремонту харчоблоку їдальня набуде сучасного вигляду. Сергій Стоколос повідомив також, що Міністерство оборони затвердило їхню ініціативу про реконструкцію старої котельні, яка зараз не використовується, на лазно-пральний комбінат. Згодом і в цьому напрямі розпочнеться робота.

Обласна Рада, за словами Ігоря Хміля, робитиме все можливе, аби наші захисники, які зараз служать в 59-й окремій мотопіхотній бригаді, несли бойову службу в прийнятних умовах. Це стосується як строковиків, так і контрактників.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:27
Оновлено: 23 січня 2017 року, 11:55
Переглядів: 1027

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація