Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Військовослужбовці отримуватимуть стовідсоткове фінансування Роздрукувати

Депутати обласної Ради від фракцї «Об’єднання «Самопоміч» Ігор Хміль та Вадим Соляник, а також їхні однопартійці  - депутат Шаргородської райради Вадим Печенюк і депутат Гайсинської райради Юрій Кіщенко відвідали 59-у бригаду, яка нещодавно розквартирувалася в місті Гайсині.

Бригада була сформована 8 грудня 2014 року, відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України. Військовослужбовці цієї частини понад 400 днів перебували в зоні АТО. В жовтні минулого року в чотири етапи повернулися зі сходу і зараз облаштовують життя у Гайсинському військовому містечку.

У супроводі командування 59-ї окремої мотопіхотної бригади депутати Ігор Хміль та Вадим Соляник ознайомилися з найважливішими інфраструктурними об’єктами військової частини, які цього року заплановано оновити. Саме з метою проведення відповідних ремонтних робіт, Ігор Хміль ініціював збільшення фінансування військових в рамках обласної правоохоронної програми.

Ігор Вікторович  як активний волонтер, який не раз жив з військовими у воєнно-польових умовах на лінії вогню, питання матеріального забезпечення військових тримає на постійному контролі і буде робити все для того, аби з обласної програми вони отримували стовідсоткове фінансування.

За словами заступника командира бригади по тилу підполковника Сергія Стоколоса, військові покладають великі надії на обласну і районну ради, адже в поточному році заплановано провести чималий об’єм ремонтних робіт. Як повідомив Сергій Леонідович, одну з казарм заплановано реконструювати в гуртожиток поліпшеного планування, де житимуть контрактники зі своїми родинами.

- Якщо військового відправляють в зону АТО, він має точно знати, що його родина в теплі та безпеці, що його діти ходять до школи, що сім’я забезпечена всім необхідним, – прокоментував Сергій Стоколос. –  Тоді він чесно і вірно служитиме, бо знатиме, що за ним - міцний тил.

Також Сергій Леонідович розповів, що поліпшення вимагають багато об’єктів на території військової частини, бо всі вони протягом десятків років не просто були занедбаними, а свідомо знищувалися і розтягувалися по цеглині та цвяху. Як кажуть військові, вивозилося невідомо куди абсолютно все: від бойової техніки з ангарів до ліжок і кушеток з медчастини.

За минулий рік, за словами Сергія Стоколоса, вдалося повністю поміняти систему опалення. В їдальні, навчальних корпусах та казармах поміняли всі батареї, перевели на автономне опалення. В житлових приміщеннях замінили старі дерев’яні вікна на металопластикові. В їдальні провели косметичний ремонт, а харчоблок зараз ремонтується з нуля. Їжу для солдат, поки що, привозять в термосах. Зате після ремонту харчоблоку їдальня набуде сучасного вигляду. Сергій Стоколос повідомив також, що Міністерство оборони затвердило їхню ініціативу про реконструкцію старої котельні, яка зараз не використовується, на лазно-пральний комбінат. Згодом і в цьому напрямі розпочнеться робота.

Обласна Рада, за словами Ігоря Хміля, робитиме все можливе, аби наші захисники, які зараз служать в 59-й окремій мотопіхотній бригаді, несли бойову службу в прийнятних умовах. Це стосується як строковиків, так і контрактників.

Повернутись Створено: 23 січня 2017 року, 12:27
Оновлено: 23 січня 2017 року, 11:55
Переглядів: 985

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація