Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Військовослужбовців відзначили з нагоди 25-ої річниці Збройних Сил України Роздрукувати

5 грудня в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбулись урочисті заходи, присвячені 25-й річниці Збройних Сил України. Військовослужбовців, ветеранів та їхні родини привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар міської ради Павло Яблонський, обласний військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату, полковник Олег Вінницький, представники духовенства Вінниччини.

– Сьогодні, у часи нелегких випробувань для українського народу, військовослужбовці всіх рівнів вмілими діями на практиці доводять свою високу майстерність та відвагу у протистоянні з окупантом, – зазначив у своїй промові обласний військовий комісар Вінницького обласного військового комісаріату, полковник Олег Вінницький. – Від початку бойових дій на сході України, захищаючи нашу державу, загинуло 2636 військовослужбовців, з них – 200 наших земляків.

Присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв хвилиною мовчання.

– Вінницька область завжди показувала і показує приклад вірного служіння рідній землі, своїй державі, про яку мріяли наші предки, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до військовослужбовців від імені депутатського корпусу обласної Ради. – Хочу низько вклонитися і подякувати вам за той труд, який ви робите сьогодні, щоб Вінниччина й надалі була флагманом у вірному служінні Україні та своєму народу.

Голова обласної Ради побажав військовим миру, життєвих гараздів і достатку їхнім родинам, Божого захисту та милості.

Звертаючись до присутніх, голова облдержадміністрації Валерій Коровій підкреслив, що Збройні Сили України за останні три роки пройшли тернистий шлях реформування і стали на ланку вище у своїй професійності. Тому завдання влади – робити усе, щоб бути гідними пам’яті тих Героїв, хто віддав за нас своє життя.

Під час урочистостей за значний внесок та обороноздатність нашої Батьківщини кращих військовослужбовців і ветеранів служби нагороджено нагрудними знаками, медалями, Почесним грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, подяками обласного комісаріату.

Повернутись Створено: 6 грудня 2016 року, 10:40 Переглядів: 730

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація