5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Військово-спортивний комплекс відкрили у Ямпільському районі Роздрукувати

      26 квітня у селі Пороги Ямпільського району військово-патріотичний клуб «Форпост» відкрив військово-спортивний комплекс. Він складається з тактичної смуги перешкод, місточків для відпрацювання військових дисциплін, туристичної підготовки та цивільного захисту.

    - Комплекс створений  для організації та проведення навчально-польових зборів з допризовною молоддю, військово-спортивних зборів громадських організацій, організації та проведення військово - патріотичної   гри «Застава», змагань зі спортивного туризму, військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), - говорить директор військово-патріотичного клубу «Форпост»  Федір Водянюк. - Тактична смуга перешкод  містить елементи єдиної армійської смуги перешкод, туристичної смуги перешкод та перешкоди, які можуть бути в природі або на полі бою, а саме: траншея, рів, лабіринт, паркан, бум, стіна з віконними отворами, коридор під колючим дротом, паралельна драбина, підземний хід, «зруйнований міст», колода, траверс, навісна переправа, паралельна переправа, каміння, металева вежа з сходами на другий поверх та  спуском по стіні, а також для стрибків з висоти і відпрацювання парашутно-десантної підготовки, шини, стрілецький тир з пневматичної зброї.

     Військово-патріотичний клуб «Форпост» має підрозділи «Юний прикордонник», «Десантник-розвідник», «Юний рятувальник», «Зв’язківець». Клуб співпрацює з Погребищенською православною парашутно-десантною школою імені цесаревича Олексія, Вінницькою обласною федерацією рукопашного бою, Вінницьким відділенням всеукраїнського руху «Школа безпеки», Ямпільським відділенням прикордонної служби, Ямпільським сектором  ГУ ДСНС  та взаємодіє з Вінницьким обласним,  Ямпільським та  Томашпільським  районними  військовими  комісаріатами.  

            Виступаючи, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що відкриття такого комплексу є на часі.

           - В умовах військової агресії, створення комплексу  є пріоритетом в діяльності влади району та клубу «Форпост» з  підготовки молоді до служби в Збройних силах України, - зазначив Анатолій Дмитрович. - Коли на Сході країни точаться бої, не можна не думати про те, хто захищатиме Україну завтра. Дай, Боже, війна закінчиться, але сьогоднішні школярі зобов’язані бути готовими до припинення будь-якої агресії в майбутньому. Бажаю  юнакам успіхів у змаганнях, адже  подібні спортивні заходи загартовують фізично, зміцнюють моральний дух і поглиблюють засади здорового способу життя.

       Голова облради подякував усім спонсорам, що внесли свої кошти – близько 92000 грн - на облаштування смуги перешкод. Усі причетні до відкриття майданчика були відзначені. Почесні грамоти та подяки облдержадміністрації та обласної Ради вручили активним учасникам створення комплексу.

         Більшість школярів та молодь вільний час проводять за комп’ютером, а зараз у підлітків Ямпільщини є можливість долучитись до нових військово-спортивних змагань. Це допоможе школярам  на собі відчути, як діяти в умовах, максимально наближених до реальних, але з умовним противником і без розриву снарядів та куль.

        Для одних з них це буде підготовка до служби в армії, для інших  – корисне дозвілля, для третіх – цікавий досвід виживання та орієнтації. Єдине, що об’єднує всіх без виключення учасників – це патріотизм та любов до України.  

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2016 року, 16:29 Переглядів: 1506

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація