Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Виконання державного замовлення на виробництво цукру у Вінницькій області під загрозою Роздрукувати

В області  існує загроза невиконання державного замовлення на виробництво цукру, через відсутність оптимальної забезпеченості цукрових заводів природним газом.

Зважаючи на цю обставину, на цукрових заводах Вінниччини проводиться робота із переведення промислових котлів на альтернативні види палива. Станом на 01 липня 2014 року із 30 задіяних у виробництві котлів, 9 переобладнано на спалювання вугілля. Перевести всю галузь на спалювання вугілля в сезоні 2014 року неможливо, оскільки вже четвертий рік поспіль цукровики вимушені розпочинати свою виробничу діяльність в умовах збитковості, а вартість переобладнання 1 котла складає біля 20 млн. гривень.

Використання ж такого виду альтернативного палива, як мазут, на котлах ТЕЦ цукрових заводів призведе до збільшення собівартості переробки цукрового буряка до 100 грн.  на тонну  переробленого  буряка і,  як наслідок, збільшення собівартості цукру. Це, в свою чергу,  викличе  збільшення ціни на цукор для населення та зростання соціальної напруги.

Для врегулювання цієї проблеми голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник та голова обласної Ради Сергій Свитко 16 липня звернулися до Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка  з проханням сприяти вирішенню питання щодо гарантованого постачання на виробничий сезон 2014 року (вересень, жовтень, листопад, грудень) 65 млн. м3 газу для цукрових заводів Вінницької області.

Довідка:Цукрова галузь була і залишається однією із пріоритетних галузей агропромислового комплексу Вінниччини. Від результатів її роботи залежить економічний і соціальний стан розвитку області. Кожний четвертий кілограм цукру в Україні в минулому році був вироблений на Вінниччині. В поточному році до сезону цукроваріння готуються 9 цукрових заводів. Динаміка росту цукрових буряків станом на 1 липня 2014 року свідчить, що є можливість забезпечити заводи достатньою кількістю цукросировини і виконати державне замовлення на виробництво цукру.

Повернутись Створено: 16 липня 2014 року, 18:04 Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація