6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Виконання понад 100 творів Миколи Леонтовича у Вінниці увійшло в «Книгу рекордів України» Роздрукувати

13 грудня в приміщені обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва ім. М.Д. Леонтовича, присвяченого 140-річчю від дня народження українського композитора.

Гала-концерт урочисто відкрили голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Участь у святковому концерті взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, духовенство області та гості.

Окрім цього, в залі була експертна комісія, яка зафіксувала рекорд України «Виконання понад 100 творів Миколи Леонтовича на Всеукраїнському фестивалі хорового мистецтва імені Леонтовича». Це культурно-мистецьке явище ввійшло в  «Книгу рекордів України». З вітальним словом до присутніх звернувся представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій.

З словами привітань також до присутніх звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Хотілося б в дні першого Всеукраїнського фестивалю розпочати зі слів біографа Олеся Чапківського, який першим почав вивчати біографію Миколи Леонтовича, – сказав Анатолій Дмитрович. – Він писав, що часто буває так, коли видатні люди визнаються лише після смерті. За життя їх часто знають, але слава дістається вже пізніше. В силу інтелігентності і делікатності Микола Дмитрович Леонтович не сприймав надмірної публічності до своєї особистості та все те, що могло б його зробити знаним ще за життя. Миколу Леонтовича знали в усьому світі, але на батьківщині його ім’я довгий час не знали. Все, що сьогодні робиться – це лише невелика шана такій видатній особистості.

Після вітальних слів керівники області привітали переможців премії імені М.Д. Леонтовича, яка  вперше проводилася цьогоріч і заснована за  ініціативи обласної влади з нагоди відзначення 140-річчя від дня народження Миколи Леонтовича. У номінації «Професійні композитори» премію імені М.Д. Леонтовича присуджено композитору Михайлу Шведу (м.Київ); у номінації «Професійні хорові колективи» - концертному закладу культури «Муніципальний академічний камерний хор «Київ».

Гала-концерт розпочав міський академічний камерний хор «Вінниця». Впродовж всього концерту для глядачів також виступили дитячий хор Свято-Преображенського кафедрального собору, хоровий колектив одеської Національної музичної академії, академічний хор Харківської державної академії культури, зразковий аматорський хоровий колектив молодших класів «Сонечко» Вінницької ДМШ №1, народна аматорська хорова капела ім. М.Д. Леонтовича Тульчинського Будинку культур, хоровий колектив Вінницького училища культури і мистецтв  ім.М.Д. Леонтовича, камерний хор «Воскресіння» м. Рівне, камерний хор ім .Д. Бортнянського, м. Чернігів та муніципальний камерний хор «Київ».

 

 

Повернутись Створено: 13 грудня 2017 року, 17:45 Переглядів: 676

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація