Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Виконання понад 100 творів Миколи Леонтовича у Вінниці увійшло в «Книгу рекордів України» Роздрукувати

13 грудня в приміщені обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбувся гала-концерт Всеукраїнського фестивалю хорового мистецтва ім. М.Д. Леонтовича, присвяченого 140-річчю від дня народження українського композитора.

Гала-концерт урочисто відкрили голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Участь у святковому концерті взяли заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, депутати обласної Ради, заступник голови – директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігор Івасюк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, духовенство області та гості.

Окрім цього, в залі була експертна комісія, яка зафіксувала рекорд України «Виконання понад 100 творів Миколи Леонтовича на Всеукраїнському фестивалі хорового мистецтва імені Леонтовича». Це культурно-мистецьке явище ввійшло в  «Книгу рекордів України». З вітальним словом до присутніх звернувся представник Національного проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчібій.

З словами привітань також до присутніх звернувся голова обласної Ради Анатолій Олійник.

– Хотілося б в дні першого Всеукраїнського фестивалю розпочати зі слів біографа Олеся Чапківського, який першим почав вивчати біографію Миколи Леонтовича, – сказав Анатолій Дмитрович. – Він писав, що часто буває так, коли видатні люди визнаються лише після смерті. За життя їх часто знають, але слава дістається вже пізніше. В силу інтелігентності і делікатності Микола Дмитрович Леонтович не сприймав надмірної публічності до своєї особистості та все те, що могло б його зробити знаним ще за життя. Миколу Леонтовича знали в усьому світі, але на батьківщині його ім’я довгий час не знали. Все, що сьогодні робиться – це лише невелика шана такій видатній особистості.

Після вітальних слів керівники області привітали переможців премії імені М.Д. Леонтовича, яка  вперше проводилася цьогоріч і заснована за  ініціативи обласної влади з нагоди відзначення 140-річчя від дня народження Миколи Леонтовича. У номінації «Професійні композитори» премію імені М.Д. Леонтовича присуджено композитору Михайлу Шведу (м.Київ); у номінації «Професійні хорові колективи» - концертному закладу культури «Муніципальний академічний камерний хор «Київ».

Гала-концерт розпочав міський академічний камерний хор «Вінниця». Впродовж всього концерту для глядачів також виступили дитячий хор Свято-Преображенського кафедрального собору, хоровий колектив одеської Національної музичної академії, академічний хор Харківської державної академії культури, зразковий аматорський хоровий колектив молодших класів «Сонечко» Вінницької ДМШ №1, народна аматорська хорова капела ім. М.Д. Леонтовича Тульчинського Будинку культур, хоровий колектив Вінницького училища культури і мистецтв  ім.М.Д. Леонтовича, камерний хор «Воскресіння» м. Рівне, камерний хор ім .Д. Бортнянського, м. Чернігів та муніципальний камерний хор «Київ».

 

 

Повернутись Створено: 13 грудня 2017 року, 17:45 Переглядів: 650

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація