Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Виконання регіональних довгострокових програм – на контролі обласної Ради Роздрукувати

27 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду, на якій обговорювалося питання про хід виконання довгострокових програм, що реалізуються через комунальну установу обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, директор комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

Під час наради було проаналізовано виконання 4-ох програм: Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки; Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки; Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області та Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств в області на 2011- 2015 роки.

Як зазначив Ігор Кревський, важливість виконання цих програм набула ще більшої актуальності в зв’язку з подіями в Криму; зокрема, пов’язаними із переміщенням на територію нашої області значної кількості людей, що потребує вирішення питання щодо забезпечення їх житлом.

Учасники наради констатували, що для виконання в повному обсязі Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки та Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки є реальні підстави. Відповідно до озвученої інформації Володимира Бабошина, на Вінниччині завершується добудова та здача 7-ми житлових будинків на 80 квартир, продовжується будівництво 4-ох будинків на 36 квартир. Це дасть можливість (вперше за 12 останніх років) в поточному році виділити 25 квартир для обласних бюджетних організацій.

В ході засідання учасниками наради було запропоновано шляхи вдосконалення співпраці Регіонального ресурсно-інформаційного Центру «Громади Вінниччини» і Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури ОДА із закордонними грантодавцями, зокрема, з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР); а також «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» – з обласною комунальною установою «Вінницька інвестиційно-інноваційна компанія».

Під час наради також були обговорені плани та виконання заходів щодо вдосконалення роботи бюджетних установ у підвищенні енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у нашій області. 

Повернутись Створено: 28 березня 2014 року, 14:18 Переглядів: 1466

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація