Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Виконання регіональних довгострокових програм – на контролі обласної Ради Роздрукувати

27 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду, на якій обговорювалося питання про хід виконання довгострокових програм, що реалізуються через комунальну установу обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, директор комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

Під час наради було проаналізовано виконання 4-ох програм: Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки; Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки; Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області та Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств в області на 2011- 2015 роки.

Як зазначив Ігор Кревський, важливість виконання цих програм набула ще більшої актуальності в зв’язку з подіями в Криму; зокрема, пов’язаними із переміщенням на територію нашої області значної кількості людей, що потребує вирішення питання щодо забезпечення їх житлом.

Учасники наради констатували, що для виконання в повному обсязі Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки та Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки є реальні підстави. Відповідно до озвученої інформації Володимира Бабошина, на Вінниччині завершується добудова та здача 7-ми житлових будинків на 80 квартир, продовжується будівництво 4-ох будинків на 36 квартир. Це дасть можливість (вперше за 12 останніх років) в поточному році виділити 25 квартир для обласних бюджетних організацій.

В ході засідання учасниками наради було запропоновано шляхи вдосконалення співпраці Регіонального ресурсно-інформаційного Центру «Громади Вінниччини» і Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури ОДА із закордонними грантодавцями, зокрема, з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР); а також «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» – з обласною комунальною установою «Вінницька інвестиційно-інноваційна компанія».

Під час наради також були обговорені плани та виконання заходів щодо вдосконалення роботи бюджетних установ у підвищенні енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у нашій області. 

Повернутись Створено: 28 березня 2014 року, 14:18 Переглядів: 1783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація