Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Виконання регіональних довгострокових програм – на контролі обласної Ради Роздрукувати

27 березня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський провів робочу нараду, на якій обговорювалося питання про хід виконання довгострокових програм, що реалізуються через комунальну установу обласної Ради «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, голова постійної комісії обласної Ради з соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, директор комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» Володимир Бабошин.

Під час наради було проаналізовано виконання 4-ох програм: Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки; Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки; Програми підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області та Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств в області на 2011- 2015 роки.

Як зазначив Ігор Кревський, важливість виконання цих програм набула ще більшої актуальності в зв’язку з подіями в Криму; зокрема, пов’язаними із переміщенням на територію нашої області значної кількості людей, що потребує вирішення питання щодо забезпечення їх житлом.

Учасники наради констатували, що для виконання в повному обсязі Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2013-2016 роки та Регіональної цільової програми будівництва (придбання) доступного житла у Вінницькій області на 2010-2017 роки є реальні підстави. Відповідно до озвученої інформації Володимира Бабошина, на Вінниччині завершується добудова та здача 7-ми житлових будинків на 80 квартир, продовжується будівництво 4-ох будинків на 36 квартир. Це дасть можливість (вперше за 12 останніх років) в поточному році виділити 25 квартир для обласних бюджетних організацій.

В ході засідання учасниками наради було запропоновано шляхи вдосконалення співпраці Регіонального ресурсно-інформаційного Центру «Громади Вінниччини» і Департаменту житлово-комунального господарства енергетики та інфраструктури ОДА із закордонними грантодавцями, зокрема, з Європейським банком реконструкції і розвитку (ЄБРР); а також «Обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву» – з обласною комунальною установою «Вінницька інвестиційно-інноваційна компанія».

Під час наради також були обговорені плани та виконання заходів щодо вдосконалення роботи бюджетних установ у підвищенні енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у нашій області. 

Повернутись Створено: 28 березня 2014 року, 14:18 Переглядів: 1404

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація