Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Виконання рішень – на контролі обласної Ради Роздрукувати

9 жовтня перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський в черговий раз проконтролював виконання рішень Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради «Про впровадження енергозберігаючих технологій в закладах соціальної сфери та житлово-комунального господарства області». Спільно із заступником Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігорем Луценком вони відвідали 4 заклади комунальної сфери, підпорядковані обласній Раді.

 

Зокрема, керівники ознайомились із роботою котелень та їхнім технічним обладнанням у Вінницькому обласному диспансері радіаційного захисту населення, Вінницькому обласному наркологічному диспансері, Вінницькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі та Тиврівській центральній котельні.

Цього року котельні зазначених закладів переводяться на альтернативні види палива. На всіх цих об’єктах змонтовано котлоагрегати для паління на дровах, заготовлена паливна сировина, підготовлено відповідний технічний персонал.

– Якщо в області на всі заходи з енергозбереження разом з державною субвенцією виділяються кошти в межах 50 млн. грн.(всього 146 об’єктів), то на 29 котелень об’єктів комунальної сфери обласної Ради – передбачено половину цієї суми. Це надзвичайно потужні об’єкти, які вимагають не лише відповідного фінансування, а й відповідного підходу до монтажу і доставки. Зважаючи на те, що обладнання виготовляється за межами області, цей процес інколи ускладнюється. Всіма цими питаннями займається експлуатаційна організація з надзвичайно високим фаховим рівнем – комунальне підприємство “Вінницяоблтеплоенерго”, в експлуатації якого будуть усі 29 котелень обласних закладів комунальної сфери, – прокоментував перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

Як зазначив заступник Генерального директора комунального підприємства “Вінницяоблтеплоенерго” Ігор Луценко, ефективність переведення котелень на альтернативні види палива досить висока, – всього за 4 сезони таке обладнання повністю себе окупить.

Зокрема, у Вінницькому обласному диспансері радіаційного захисту населення планується скорочення споживання природного газу на 120 тис. кубічних метрів, що становить різницю у витратах 250 тис. грн.; у Вінницькому обласному наркологічному диспансері – на 70 тис. кубічних метрів, що становить різницю – 360 тис. грн.; у Вінницькому обласному гуманітарно-педагогічному коледжі – на 250 кубічних метрів, з різницею – 450 тис. грн.; у Тиврівській центральній котельні споживання природного газу скоротиться на 300 тис. кубічних метрів, що становитиме різницю у витратах 530 тис. грн.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2014 року, 17:46 Переглядів: 2007

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація