9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Виконавчий апарат обласної Ради вивчав феномен української ідентичності Роздрукувати

З ініціативи Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області, який очолює Тетяна Пашиніна, відбувся семінар з питань феномену української ідентичності. Учасниками зібрання були заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник керівника виконавчого апарату Інна Кухарчук, начальники управлінь та відділів, працівники виконавчого апарату обласної Ради.

– В Україні проблема національної ідентичності має свої особливості, зумовлені тривалим перебуванням територій сучасної України під контролем різних імперій і держав. Наразі становлення української політичної нації неможливе без таких понять, як любов до своєї рідної Батьківщини, готовність захищати її свободу та незалежність, почуття національної гордості. Для свого становлення українська політична нація має велику потребу в колективній пам’яті, моралі та цінностях. Адже подальший прогрес суспільства пов’язаний з розвитком українського громадянина – патріота, свідомого самого себе, своєї нації, майбутнього всього людства, – прокоментував тему семінару заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

Завідувач кафедри методики викладання навчальних дисциплін комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти», доктор історичних наук, професор Олексій Струкевич у своєму виступі детально зупинився на концептуальних підходах до визначення нації та охарактеризував основні етапи становлення української ідентичності з минулого в сьогодення і майбутнє.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2017 року, 09:37 Переглядів: 593

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація