6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Викрито 76 фактів хабарництва Роздрукувати

В ході проведення чергової 24 сесії перед депутатами прозвітував заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий.  У своєму виступі він зауважив, що  завдяки практичній реалізації узгоджених дій, злагодженій роботі правоохоронних органів, підтримки органів виконавчої влади прокуратура області має хороші результати. Так, за словами заступника прокурора, значно нижчим, ніж у державі,  є рівень злочинності на 10 тисяч населення (68,9 проти 88,4).  Зменшилась кількість зареєстрованих злочинів проти власності (6598 тис. проти 8714 тис.), зокрема, крадіжок, грабежів, вимагань, шахрайств. Скоротилась кількість злочинів, пов’язаних з порушенням правил безпеки руху, або експлуатації транспорту, у тому числі, що спричинило смерть потерпілого (434 проти 611). Викрито 76 фактів хабарництва. Зросла ефективність виявлення злочинів, пов’язаних з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, або їхніх аналогів (800 проти 627).

– Значну увагу приділено питанням боротьби з організованою злочинністю, корупцією та хабарництвом, – повідомив під час доповіді Сергій Сухоребрий. – З початку року за направленими до суду обвинувальними актами знешкоджено 6 організованих груп, в тому числі  одну з корупційними зв’язками. Зокрема, скеровано до суду обвинувальний акт стосовно членів злочинного угрупування, які упродовж 2015 – 2016 років на території області займались організацією незаконної порубки деревини та її збутом через фіктивних підприємців, заподіявши державі збитків на суму понад 22 млн. гривень.  

До суду також скеровані провадження стосовно членів організованих злочинних груп, що здійснювали крадіжку ювелірних виробів, виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв.

Завершується досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно злочинного угруповання, яке здійснило напади на ювелірні магазини низки областей, заволодівши майном потерпілих на суму понад  4 млн гривень.

Розслідувано та скеровано до суду з обвинувальними актами 23 кримінальні провадження про кримінальні правопорушення з ознаками корупції, зокрема, – 8-м слідчим відділом прокуратури області.

Також заступник прокурора Сергій Сухоребрий зазначив, що є низка питань, які потребують посиленої спільної уваги, як правоохоронних органів, так і органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. 

– Значною залишається кількість вчинених особливо тяжких злочинів (348 проти 276), – повідомив Сергій Сухоребрий. – Нерозкритими залишаються 5314 кримінальних правопорушень, які розслідуються понад два місяці без оголошення підозр та 20587 злочинів минулих років. Мають місце факти укриття кримінальних правопорушень, в тому числі, шляхом їх кваліфікації за менш тяжким складом злочину.

Недостатня увага приділяється викриттю корупційних  та пов’язаних із хабарництвом злочинів.

– Саме над вирішенням цих та інших питань ми зараз працюємо спільно з правоохоронними органами області в межах реалізації координаційних заходів, – наголосив заступник прокурора Вінницької області.

Заслухавши звіт Сергія Сухореброго депутати ставили запитання, які наразі є актуальними. За результатами обговорення, проект рішення «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області» депутати обласної Ради не підтримали.

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 13:02 Переглядів: 492

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація