Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

 • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

  Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

 • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

  На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

 • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

  Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

ВІКТОР ПОНТА: БУДЬТЕ ГОТОВІ ВМІТИ ПИСАТИ ПРОЕКТИ, ЩОБ МАТИ ЗМОГУ ОТРИМУВАТИ ФІНАНСУВАННЯ З ЄС ТА МІЖНАРОДНИХ ФОНДІВ! Роздрукувати

            Відбулась зустріч та знайомство голови Вінницької обласної Ради, голови Єврорегіону «Дністер» Сергія Татусяка з Прем`єр-міністром Румунії Віктором Понта під час роботи Форуму «Транскордонне співробітництво та європейська інтеграція», який проходив за ініціативи Єврорегіону «Сірет-Прут-Ністру» 27 серпня в місті Унгень, у день національного свята  - Дня Незалежності Республіки Молдова,  після  офіційного і урочистого запуску  будівництва газопроводу «Ясси – Унгени».

             Прем'єр-міністр Румунії звернувся до запрошених на Форумі  представників молдовської та української сторони із  закликом підготуватись до членства у Європейському Союзі краще, ніж це зробила у 2007 році Румунія та навчатись на її помилках.

            Перше на що звернув увагу Віктор Понта - це спільне проблемне питання для країн-учасниць Форуму, а саме недостатнє фінансування з бюджету центральних органів влади для реалізації необхідних проектів в регіонах. Прем`єр-міністр зазначив, що яким би спроможним і ефективним не був Уряд, не можна втрачати навіть найменшого шансу отримати додаткового фінансування з додаткових джерел.

 • «Будьте готові вміти писати проекти, щоб ви могли отримувати фінансування з європейських комісій, Європейського Союзу, різних міжнародних організацій та фондів, а не просити у столиці -  зауважив очільник Уряду Румунії, -  зрозумійте,  центральна влада буде давати все менше і менше коштів. Зараз не той час, коли всі витрачають, зараз час, коли всі накопичують. Для того, щоб правильно писати та реалізовувати європейські проекти - навчайтесь у Румунії як це потрібно робити».

Особливу увагу Віктор Понта звернув на необхідність чіткого розподілу обов’язків, повноважень на відповідальності між органами державної влади та місцевого самоврядування:

 • “Якщо ви разом чітко зорганізуєтесь, розподілите обов’язки, відповідальність по фінансуванню, домовитеся з Урядом, тоді на вас чекає успіх! Зараз у Румунії всі школи підпорядковуються місцевим радам, вони стають все кращими, адже займаються ними на місцях сільські голови, а не Уряд.”
 • «Я ще раз переконуюсь, що ми на вірному шляху, - зазначив Сергій Татусяк, після завершення Форуму, - адже все про, що говорив Прем`єр - міністр Віктор Понта, співпадає з тією роботою, яку проводить Вінницька обласна Рада, Єврорегіон «Дністер», Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», іншої альтернативи нема».
Повернутись Створено: 30 серпня 2013 року, 14:59 Переглядів: 826

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація