Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віктор Янукович: політика модернізації країни включає розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович зазначив, що уряд країни продовжуватиме втілення політики модернізації, яку було розпочато з ініціативи Президента. Про це Глава держави сказав у Вінниці під час зустрічі з адміністративно-господарським активом області.

Він вважає, що основними шляхами модернізації країни є: розвиток промисловості, залучення зовнішніх інвестицій, підтримка вітчизняного товаровиробника, посилення зовнішньої торгівлі та запровадження інноваційних проектів.

Серед шляхів оновлення країни Президент України назвав і розвиток місцевого самоврядування.

– Потрібне перезавантаження повноважень з центру на місця. Які б великі чиновники в центрі не сиділи, – на місцях краще знають, як треба господарювати, – сказав Віктор Янукович.

Серед причин, які завадили реалізації реформи самоврядування у період незалежності держави, Президент назвав різні підходи до цього питання та непідготовленість суспільства до змін.

– Щоб здійснити реформу, ще потрібно навчити людей. Адже прийняти закони – це одне, і зовсім друге – імплементація цих законів так, щоб вони працювали, – зазначив Глава держави.

Він додав, що Вінниччина сьогодні сміливо йде шляхом модернізації, шляхом реформ.

 

 

Повернутись Створено: 17 квітня 2013 року, 10:39 Переглядів: 780

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація