Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Віктор Янукович: політика модернізації країни включає розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович зазначив, що уряд країни продовжуватиме втілення політики модернізації, яку було розпочато з ініціативи Президента. Про це Глава держави сказав у Вінниці під час зустрічі з адміністративно-господарським активом області.

Він вважає, що основними шляхами модернізації країни є: розвиток промисловості, залучення зовнішніх інвестицій, підтримка вітчизняного товаровиробника, посилення зовнішньої торгівлі та запровадження інноваційних проектів.

Серед шляхів оновлення країни Президент України назвав і розвиток місцевого самоврядування.

– Потрібне перезавантаження повноважень з центру на місця. Які б великі чиновники в центрі не сиділи, – на місцях краще знають, як треба господарювати, – сказав Віктор Янукович.

Серед причин, які завадили реалізації реформи самоврядування у період незалежності держави, Президент назвав різні підходи до цього питання та непідготовленість суспільства до змін.

– Щоб здійснити реформу, ще потрібно навчити людей. Адже прийняти закони – це одне, і зовсім друге – імплементація цих законів так, щоб вони працювали, – зазначив Глава держави.

Він додав, що Вінниччина сьогодні сміливо йде шляхом модернізації, шляхом реформ.

 

 

Повернутись Створено: 17 квітня 2013 року, 10:39 Переглядів: 829

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація