Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Віктор Янукович: політика модернізації країни включає розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович зазначив, що уряд країни продовжуватиме втілення політики модернізації, яку було розпочато з ініціативи Президента. Про це Глава держави сказав у Вінниці під час зустрічі з адміністративно-господарським активом області.

Він вважає, що основними шляхами модернізації країни є: розвиток промисловості, залучення зовнішніх інвестицій, підтримка вітчизняного товаровиробника, посилення зовнішньої торгівлі та запровадження інноваційних проектів.

Серед шляхів оновлення країни Президент України назвав і розвиток місцевого самоврядування.

– Потрібне перезавантаження повноважень з центру на місця. Які б великі чиновники в центрі не сиділи, – на місцях краще знають, як треба господарювати, – сказав Віктор Янукович.

Серед причин, які завадили реалізації реформи самоврядування у період незалежності держави, Президент назвав різні підходи до цього питання та непідготовленість суспільства до змін.

– Щоб здійснити реформу, ще потрібно навчити людей. Адже прийняти закони – це одне, і зовсім друге – імплементація цих законів так, щоб вони працювали, – зазначив Глава держави.

Він додав, що Вінниччина сьогодні сміливо йде шляхом модернізації, шляхом реформ.

 

 

Повернутись Створено: 17 квітня 2013 року, 10:39 Переглядів: 868

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація