Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Віктор Янукович: політика модернізації країни включає розвиток місцевого самоврядування Роздрукувати

Президент України Віктор Янукович зазначив, що уряд країни продовжуватиме втілення політики модернізації, яку було розпочато з ініціативи Президента. Про це Глава держави сказав у Вінниці під час зустрічі з адміністративно-господарським активом області.

Він вважає, що основними шляхами модернізації країни є: розвиток промисловості, залучення зовнішніх інвестицій, підтримка вітчизняного товаровиробника, посилення зовнішньої торгівлі та запровадження інноваційних проектів.

Серед шляхів оновлення країни Президент України назвав і розвиток місцевого самоврядування.

– Потрібне перезавантаження повноважень з центру на місця. Які б великі чиновники в центрі не сиділи, – на місцях краще знають, як треба господарювати, – сказав Віктор Янукович.

Серед причин, які завадили реалізації реформи самоврядування у період незалежності держави, Президент назвав різні підходи до цього питання та непідготовленість суспільства до змін.

– Щоб здійснити реформу, ще потрібно навчити людей. Адже прийняти закони – це одне, і зовсім друге – імплементація цих законів так, щоб вони працювали, – зазначив Глава держави.

Він додав, що Вінниччина сьогодні сміливо йде шляхом модернізації, шляхом реформ.

 

 

Повернутись Створено: 17 квітня 2013 року, 10:39 Переглядів: 800

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація