2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Віктор Янукович: «У Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі» Роздрукувати

Перебуваючи 16 квітня на Вінниччині з робочим візитом, Президент України Віктор Янукович позитивно оцінив зміни, які сталися у соціально-економічному житті регіону з часу його останньої поїздки в область в червні 2011 року. Глава держави зазначив, що домовленості, які тоді були обговорені з керівниками області і міста Вінниці, – окремі виконані, а окремі у процесі виконання.

Про це Віктор Янукович сказав під час зустрічі із адміністративно-господарським активом області за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Заслухавши виступи голови ОДА Івана Мовчана, голови Крижопільської РДА Лідії Семенюк, керівника агрогосподарства «Промінь» Івана Боримського, ректора Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василя Мороза та заступника голови громадської організації «Гармонія» Олени Чорнобровенко, Президент зауважив міністрам, які його супроводжували, взяти окремі напрацювання Вінниччини за досвід для інших регіонів України.

Це, зокрема, виробництво альтернативного паливного матеріалу на прикладі Турбівського заводу «Він-Пелета»; робота центрів адміністративних послуг, яких нині в області п’ять, але до кінця поточного року планується відкрити у кожному районному центрі; діяльність громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів; функціонування системи дошкільної освіти.

Перераховуючи ці та інші приклади господарювання Вінниччини, Віктор Янукович зауважив, що не важливо, хто виконує державні завдання – місцева влада чи центральні відомства – важливий результат.

– В регіоні господарями мають бути місцеві керівники, а не київські чиновники. І у Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі, – резюмував Глава держави.

За результатами перебування на Вінниччині Президент дав низку доручень Кабінету Міністрів щодо вирішення деяких проблемних питань області. З-поміж іншого, – надання заборгованих субвенцій з державного бюджету, спорудження очисних споруд у селі Цекинівка Ямпільського району, ліквідація складів непридатних гербіцидів, завершення будівництва хірургічного корпусу лікарні ім.М.Пирогова, будівництво трамвайної колії у м.Вінниці, завершення газифікації Мурованокуриловецького району, матеріальне оснащення окремих районних лікарень та питання водопостачання у м.Гайсині.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:34 Переглядів: 900

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація