Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віктор Янукович: «У Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі» Роздрукувати

Перебуваючи 16 квітня на Вінниччині з робочим візитом, Президент України Віктор Янукович позитивно оцінив зміни, які сталися у соціально-економічному житті регіону з часу його останньої поїздки в область в червні 2011 року. Глава держави зазначив, що домовленості, які тоді були обговорені з керівниками області і міста Вінниці, – окремі виконані, а окремі у процесі виконання.

Про це Віктор Янукович сказав під час зустрічі із адміністративно-господарським активом області за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Заслухавши виступи голови ОДА Івана Мовчана, голови Крижопільської РДА Лідії Семенюк, керівника агрогосподарства «Промінь» Івана Боримського, ректора Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василя Мороза та заступника голови громадської організації «Гармонія» Олени Чорнобровенко, Президент зауважив міністрам, які його супроводжували, взяти окремі напрацювання Вінниччини за досвід для інших регіонів України.

Це, зокрема, виробництво альтернативного паливного матеріалу на прикладі Турбівського заводу «Він-Пелета»; робота центрів адміністративних послуг, яких нині в області п’ять, але до кінця поточного року планується відкрити у кожному районному центрі; діяльність громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів; функціонування системи дошкільної освіти.

Перераховуючи ці та інші приклади господарювання Вінниччини, Віктор Янукович зауважив, що не важливо, хто виконує державні завдання – місцева влада чи центральні відомства – важливий результат.

– В регіоні господарями мають бути місцеві керівники, а не київські чиновники. І у Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі, – резюмував Глава держави.

За результатами перебування на Вінниччині Президент дав низку доручень Кабінету Міністрів щодо вирішення деяких проблемних питань області. З-поміж іншого, – надання заборгованих субвенцій з державного бюджету, спорудження очисних споруд у селі Цекинівка Ямпільського району, ліквідація складів непридатних гербіцидів, завершення будівництва хірургічного корпусу лікарні ім.М.Пирогова, будівництво трамвайної колії у м.Вінниці, завершення газифікації Мурованокуриловецького району, матеріальне оснащення окремих районних лікарень та питання водопостачання у м.Гайсині.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:34 Переглядів: 774

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація