Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Віктор Янукович: «У Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі» Роздрукувати

Перебуваючи 16 квітня на Вінниччині з робочим візитом, Президент України Віктор Янукович позитивно оцінив зміни, які сталися у соціально-економічному житті регіону з часу його останньої поїздки в область в червні 2011 року. Глава держави зазначив, що домовленості, які тоді були обговорені з керівниками області і міста Вінниці, – окремі виконані, а окремі у процесі виконання.

Про це Віктор Янукович сказав під час зустрічі із адміністративно-господарським активом області за участю голови облдержадміністрації Івана Мовчана, голови обласної Ради Сергія Татусяка та Вінницького міського голови Володимира Гройсмана.

Заслухавши виступи голови ОДА Івана Мовчана, голови Крижопільської РДА Лідії Семенюк, керівника агрогосподарства «Промінь» Івана Боримського, ректора Вінницького національного медичного університету ім.М.Пирогова Василя Мороза та заступника голови громадської організації «Гармонія» Олени Чорнобровенко, Президент зауважив міністрам, які його супроводжували, взяти окремі напрацювання Вінниччини за досвід для інших регіонів України.

Це, зокрема, виробництво альтернативного паливного матеріалу на прикладі Турбівського заводу «Він-Пелета»; робота центрів адміністративних послуг, яких нині в області п’ять, але до кінця поточного року планується відкрити у кожному районному центрі; діяльність громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів; функціонування системи дошкільної освіти.

Перераховуючи ці та інші приклади господарювання Вінниччини, Віктор Янукович зауважив, що не важливо, хто виконує державні завдання – місцева влада чи центральні відомства – важливий результат.

– В регіоні господарями мають бути місцеві керівники, а не київські чиновники. І у Вінницькому регіоні нема чого робити київській владі, – резюмував Глава держави.

За результатами перебування на Вінниччині Президент дав низку доручень Кабінету Міністрів щодо вирішення деяких проблемних питань області. З-поміж іншого, – надання заборгованих субвенцій з державного бюджету, спорудження очисних споруд у селі Цекинівка Ямпільського району, ліквідація складів непридатних гербіцидів, завершення будівництва хірургічного корпусу лікарні ім.М.Пирогова, будівництво трамвайної колії у м.Вінниці, завершення газифікації Мурованокуриловецького району, матеріальне оснащення окремих районних лікарень та питання водопостачання у м.Гайсині.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:34 Переглядів: 797

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація