Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Віктор Янукович відкрив реконструйоване відділення обласного онкодиспансеру Роздрукувати

16 квітня під час робочої поїздки на Вінниччину Президент України Віктор Янукович урочисто відкрив реконструйоване відділення пухлин голови та шиї Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

У церемонії перерізання символічної стрічки також взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та головний лікар онкодиспансеру Петро Одарченко.

– Ваш заклад за рівнем оснащеності та умовами, які створені для пацієнтів, відповідає найвищим європейським стандартам. Тут забезпечено надання усіх видів високоспеціалізованої допомоги хворим на онкологічну патологію, – сказав Глава держави, звертаючись до колективу лікарні. 

Президент ознайомився з діяльністю закладу та вручив головному лікарю сертифікат на новітній апарат діагностики раку на клітинному рівні.

Під час спілкування з медичними працівниками Віктор Янукович зауважив, що Вінницька область як один із пілотних регіонів з впровадження медичної реформи демонструє позитивні результати.

– На першому етапі реформи пріоритетною була модернізація первинної медичної допомоги. Уже маємо позитивний результат. Протягом двох років значно розширено мережу медичних закладів: кількість амбулаторій сімейної медицини в області зросла більш як у півтора рази, відремонтовано близько 60% закладів «первинки», – сказав Глава держави.

Як наголосив Президент, за час реалізації першого етапу медичної реформи в області збільшено кількість пролікованих хворих в умовах денного стаціонару. Крім того, за словами Президента, більш ніж удвічі зросла кількість проведених лабораторних обстежень, кардіографічних та ультразвукових досліджень.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:51 Переглядів: 782

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація