Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Віктор Янукович відкрив реконструйоване відділення обласного онкодиспансеру Роздрукувати

16 квітня під час робочої поїздки на Вінниччину Президент України Віктор Янукович урочисто відкрив реконструйоване відділення пухлин голови та шиї Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

У церемонії перерізання символічної стрічки також взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та головний лікар онкодиспансеру Петро Одарченко.

– Ваш заклад за рівнем оснащеності та умовами, які створені для пацієнтів, відповідає найвищим європейським стандартам. Тут забезпечено надання усіх видів високоспеціалізованої допомоги хворим на онкологічну патологію, – сказав Глава держави, звертаючись до колективу лікарні. 

Президент ознайомився з діяльністю закладу та вручив головному лікарю сертифікат на новітній апарат діагностики раку на клітинному рівні.

Під час спілкування з медичними працівниками Віктор Янукович зауважив, що Вінницька область як один із пілотних регіонів з впровадження медичної реформи демонструє позитивні результати.

– На першому етапі реформи пріоритетною була модернізація первинної медичної допомоги. Уже маємо позитивний результат. Протягом двох років значно розширено мережу медичних закладів: кількість амбулаторій сімейної медицини в області зросла більш як у півтора рази, відремонтовано близько 60% закладів «первинки», – сказав Глава держави.

Як наголосив Президент, за час реалізації першого етапу медичної реформи в області збільшено кількість пролікованих хворих в умовах денного стаціонару. Крім того, за словами Президента, більш ніж удвічі зросла кількість проведених лабораторних обстежень, кардіографічних та ультразвукових досліджень.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:51 Переглядів: 848

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація