Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Віктор Янукович відкрив реконструйоване відділення обласного онкодиспансеру Роздрукувати

16 квітня під час робочої поїздки на Вінниччину Президент України Віктор Янукович урочисто відкрив реконструйоване відділення пухлин голови та шиї Вінницького обласного клінічного онкологічного диспансеру.

У церемонії перерізання символічної стрічки також взяли участь голова облдержадміністрації Іван Мовчан, голова обласної Ради Сергій Татусяк та головний лікар онкодиспансеру Петро Одарченко.

– Ваш заклад за рівнем оснащеності та умовами, які створені для пацієнтів, відповідає найвищим європейським стандартам. Тут забезпечено надання усіх видів високоспеціалізованої допомоги хворим на онкологічну патологію, – сказав Глава держави, звертаючись до колективу лікарні. 

Президент ознайомився з діяльністю закладу та вручив головному лікарю сертифікат на новітній апарат діагностики раку на клітинному рівні.

Під час спілкування з медичними працівниками Віктор Янукович зауважив, що Вінницька область як один із пілотних регіонів з впровадження медичної реформи демонструє позитивні результати.

– На першому етапі реформи пріоритетною була модернізація первинної медичної допомоги. Уже маємо позитивний результат. Протягом двох років значно розширено мережу медичних закладів: кількість амбулаторій сімейної медицини в області зросла більш як у півтора рази, відремонтовано близько 60% закладів «первинки», – сказав Глава держави.

Як наголосив Президент, за час реалізації першого етапу медичної реформи в області збільшено кількість пролікованих хворих в умовах денного стаціонару. Крім того, за словами Президента, більш ніж удвічі зросла кількість проведених лабораторних обстежень, кардіографічних та ультразвукових досліджень.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2013 року, 17:51 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація