2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничан вчили як активізувати громади та писати грантові проекти Роздрукувати

У Центрі перепідготовки і підвищення кваліфікації працівників органів держаної влади та  органів місцевого самоврядування Вінницької області відбувся семінар-тренінг з написання грантових проектів. В семінарі взяли участь відповідальні особи за написання грантових проектів районних рад та адміністрацій.

Заступник керівника секретаріату, завідувач центру розвитку інвестиційної спроможності та залучення ресурсів Ассоціації органів місцевого самоврядування Андрій Кавунець  ознайомив присутніх  із основними засадами та особливостями добровільного об’єднання громад, які переваги мають такі громади та рядом інших важливих питань.

- Сьогодні в Україні є 159 об’єднаних громад, з них – лише 2 на Вінниччині, – зазначив Андрій Володимирович. - Мета децентралізації – передача функцій і повноважень на рівень територіальних громад. На жаль, ми відстаємо від інших по об’єднанню. Не всі люди розуміють важливість цієї реформи. Наголошую, що варто об’єднуватись зараз, коли держава дає підтримку і гарантує її на перший час. Наша  задача – витягнути з добровільності все по максимуму. Бо потім все одно всіх об’єднають примусово. І допомагати заднім вже ніхто не буде. На нинішньому етапі кожна громада має можливість переглянути свій перспективний план і внести зміни до нього до 1 червня.

Оскільки в залі було багато новачків в написанні грантових проектів, Андрій Кавунець детально роз’яснював основні етапи написання успішного проекту – від пошуку ідеї до кінцевого етапу його реалізації. Учасники активно долучалися до бесіди, ставили питання, ділилися досвідом.  Безумовно, що за одне заняття весь матеріал важко охопити, але слухачі задоволені навчальним семінаром, оскільки дізнались багато нового про грантову діяльність.

Повернутись Створено: 28 квітня 2016 року, 15:10 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація