Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничан закликають подавати власні пропозиції щодо протидії коронавірусу Роздрукувати

Для цього створена спеціальна електронна адреса coronastopvin@gmail.com. Також найближчим часом в регіоні буде відкрито благодійний рахунок для збору пожертв для боротьби з хворобою. Про це під час брифінгу повідомив голова облдержадміністрації Владислав Скальський.

- Зараз відпрацьовуємо створення окремого рахунку для благодійників  та пожертв на базі Фонду  Подільська громада. Ми отримали величезну кількість запитів від людей, які готові поділитись фінансами, - зауважив голова ОДА.

Також очільник області повідомив, що в області планують залучити ГО «Лікарський контроль», щодо відсутності гуртових закупівель в аптеках області, а також створити координаційну групу з представників основних аптечних мереж задля того, аби контролювати ціни, залишки і поставки протиепідеміологічних засобів, популярних медпрепаратів.

Конролюватимуть ситуацію і в роздрібній  мережі. Зокрема, наявність та ціни основних продовольчих товарів. До цієї справи очільник області закликає долучитись активістів.

- Ми залучимо тих волонтерів від громадських організацій, які вже зголосились надавати свою допомогу. Основне завдання, станом на сьогодні - це контролювати виконання рішення Уряду. Мається на увазі, закриття тих, чи інших закладів,виконання тих рішень, як  були прийняті на державному рівні, - наголосив очільник Вінницької ОДА.

Повернутись Створено: 17 березня 2020 року, 18:07 Переглядів: 274

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація