Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничанам Дмитру Майбороді і Дмитру Шкарбуну, які героїчно загинули за незалежність України відкрито пам’ятники Роздрукувати

20 серпня на території Центрального кладовища міста Вінниці відбулась церемонія відкриття пам’ятників героїчно загиблим членам екіпажу літака АН-26 – Герою України підполковнику Дмитру Майбороді та кавалеру ордена Богдана Хмельницького ІІІ ступеня підполковнику Дмитру Шкарбуну.

У церемонії і жалобних заходах взяли участь: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева, батьки та родичі загиблих Героїв, їхні вчителі, особовий склад та командування Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України, військовослужбовці Вінницького гарнізону, представники духовенства, громадськість міста і області.

Героїв-вінничан, що героїчно загинули в боротьбі з російським агресором за незалежність і територіальну цілісність української держави на сході країни, присутні вшанували хвилиною мовчання та виконали Державний Гімн України під акомпанемент військового оркестру, почесна варта дала рушничні сальви в пам'ять про Героїв.

На заході виступили представники командування Військово-Повітряних Сил Збройних Сил України, керівництво міста, побратими загиблих, мати Дмитра Майбороди – Тетяна Іванівна, яка підкреслила цінність подвигу свого сина в ім’я України. Символічно у небі над головами усіх присутніх пролетів військовий літак в знак пам’яті і шани за загиблими Дмитром Майбородою і Дмитром Шкарбуном, які ціною власних життів врятували інших членів екіпажу літака від смерті.

Керівництво області і міста спільно з родичами Героїв відкрили пам’ятники, а згодом з усіма присутніми поклали квіти до щойно відкритих монументів. Представник українського духовенства освятив пам’ятники і відправив панахиду за душами Героїв, які прославили Вінниччину своїм подвигом.   

Повернутись Створено: 20 серпня 2015 року, 17:46 Переглядів: 796

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація