Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничанам презентували книгу «Лікарська гекатомба: репресоване покоління» Роздрукувати

У Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.Тімірязєва відбулась презентація книги професора, доктора історичних наук Анатолія Давидюка про Вінницю і вінничан в період сталінських репресій і Другої світової війни.

Книга, яка чекала на видання понад 15 років у формі рукопису, завдяки спільним зусиллям члена ОУН і НРУ Миколи Мельника, кандидата історичних наук, члена історичного клубу «Холодний Яр» Костянтина Завальнюка та голови ГО Молода Подільська Січ Валентини Шпак–Мельник була надрукована і видана.

Презентація відбулась за участі науковців, представників родини автора, влади, громадськості, національно-патріотичних організацій. Перед присутніми на заході виступили депутат обласної Ради Володимир Барцьось, донька вченого Тетяна Давидюк, професор Вінницької академії неперервної освіти Олексій Струкевич, член обласної редколегії «Реабілітовані історією» Сергій Калитко.

Книга видана за сприяння обласної Ради та облдержадміністрації коштом обласного бюджету, передбаченим на видання творів місцевих авторів. У ній вперше публікуються досі невідомі широкому загалу архівні документи, матеріали та дослідження.

– Найголовніше, що презентована книга відкриває нам історичну правду про наше минуле, про злочинний комуністичний режим, про наших героїв і ворогів, чесно, об’єктивно, правдиво, по-державницьки. А правда зробить нас вільнішими і сильнішими, – зазначив депутат обласної Ради Володимир Барцьось на своїй сторінці у Facebook.

Науковий талант Анатолія Давидюка проявився в дослідженні проблеми політичних репресій в Україні і на Поділлі, зокрема, в 20-40 роках ХХ століття. Відома його праця «Жертви червоного террору» 2001 року та низка наукових розвідок, монографій і статей.

Книга «Лікарська гекатомба: репресоване покоління» буде направлена до читалень і книгозбірень області, для використання і просвітництва школярів, студентів, викладачів, науковців та усіх небайдужих до історії вінничан.

До 16 квітня Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації приймає твори, які будуть видані у нинішньому році після відбору експертною радою.

Повернутись Створено: 5 квітня 2018 року, 14:39 Переглядів: 394

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація