13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничанам презентували книгу «Україна – земля козаків» Роздрукувати

18 серпня в залі обласної Ради з нагоди Дня Незалежності України відбулась презентація книги Павла Халебського «Україна – земля козаків», упорядкованої видатним українським письменником Миколою Рябим і редакцією журналу «Вінницький край». Розділити радість свята завітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, представники депутатського корпусу облради, члени Народного Руху і Конгресу української творчої інтелігенції, українські козаки, учасники російсько-української війни на Сході України, студенти, учні, громадськість міста.

– Ця книга – перше правдиве слово чужинців про тогочасну Україну, сказане 340 років тому, – зазначив головний редактор журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський. – Востаннє вона видана 25 років тому з благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та заслуговує на те, аби стати настільною для кожного українця.

– Козацька держава – це наша гордість і слава, це фундамент національно-патріотичного виховання нашої молоді. Саме козацька доба є взірцем для наслідування всіх майбутніх поколінь. В цій книзі описані часи правління Богдана Хмельницького, гетьмана Сагайдачного та їхні подвиги заради нашої України, – наголосив у вітальному слові заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Хочу низько вклонитися перед Миколою Олександровичем за те, що він зробив велику роботу, аби це видання вийшло у світ, і сьогодні ми можемо почерпнути багато цікавого з нашої історії.

До вітань, які прозвучали на адресу авторів, долучилися заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, депутати облради, представники творчої інтелігенції.

Під час святкового заходу присутні почули уривки з книги «Україна – земля козаків», які прочитала учениця Вінницької ЗОШ №16 Аліна Кутілова, а також прозвучали пісні на відповідну тематику у виконанні аматорського хорового колективу «Осінні барви».

У рамках історико-культурного проекту також відбулось представлення повної версії роману Миколи Рябого «Ще не вмерла Україна», виданого 1991 року в переполовиненому вигляді і опублікованому ще на зорі нашої незалежності в газеті «Вінницька правда» та львівському часописі «Дзвін».

Повернутись Створено: 19 серпня 2017 року, 12:16 Переглядів: 987

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація