Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничанам презентували книгу «Україна – земля козаків» Роздрукувати

18 серпня в залі обласної Ради з нагоди Дня Незалежності України відбулась презентація книги Павла Халебського «Україна – земля козаків», упорядкованої видатним українським письменником Миколою Рябим і редакцією журналу «Вінницький край». Розділити радість свята завітали заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, представники депутатського корпусу облради, члени Народного Руху і Конгресу української творчої інтелігенції, українські козаки, учасники російсько-української війни на Сході України, студенти, учні, громадськість міста.

– Ця книга – перше правдиве слово чужинців про тогочасну Україну, сказане 340 років тому, – зазначив головний редактор журналу «Вінницький край», заслужений журналіст України Вадим Вітковський. – Востаннє вона видана 25 років тому з благословіння Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета та заслуговує на те, аби стати настільною для кожного українця.

– Козацька держава – це наша гордість і слава, це фундамент національно-патріотичного виховання нашої молоді. Саме козацька доба є взірцем для наслідування всіх майбутніх поколінь. В цій книзі описані часи правління Богдана Хмельницького, гетьмана Сагайдачного та їхні подвиги заради нашої України, – наголосив у вітальному слові заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк. – Хочу низько вклонитися перед Миколою Олександровичем за те, що він зробив велику роботу, аби це видання вийшло у світ, і сьогодні ми можемо почерпнути багато цікавого з нашої історії.

До вітань, які прозвучали на адресу авторів, долучилися заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк, депутати облради, представники творчої інтелігенції.

Під час святкового заходу присутні почули уривки з книги «Україна – земля козаків», які прочитала учениця Вінницької ЗОШ №16 Аліна Кутілова, а також прозвучали пісні на відповідну тематику у виконанні аматорського хорового колективу «Осінні барви».

У рамках історико-культурного проекту також відбулось представлення повної версії роману Миколи Рябого «Ще не вмерла Україна», виданого 1991 року в переполовиненому вигляді і опублікованому ще на зорі нашої незалежності в газеті «Вінницька правда» та львівському часописі «Дзвін».

Повернутись Створено: 19 серпня 2017 року, 12:16 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація