Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани на прийомі в голови обласної Ради скаржаться на бездіяльність правоохоронців, чиновників і земельні махінації Роздрукувати

14 лютого голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. В ході спілкування із мешканцями області очільник органу місцевого самоврядування розглянув 20 звернень і скарг вінничан із різних питань.

Більшість розглянутих питань стосувалося земельних справ, отримання матеріальної допомоги на лікування, надання житла, затримки соціальних виплат, порушень прав і свобод громадян. Традиційно жителі області скаржаться на бездіяльність правоохоронних органів і чиновників різного рівня.

Так, до очільника обласної Ради звернулися жителі с. Северинівка Жмеринського району, щоб допомогти їм вирішити питання збереження ставу і можливості користування ним для жителів цього села та навколишніх населених пунктів. Мешканці села Станіславчик Жмеринського району, у яких є діти-інваліди, скаржилися на бездіяльність соціальних служб: матерям дітей-інвалідів із психічними розладами затримують соціальні виплати, заставляють їхати у Вінницю для проходження оглядів. Вони протестують проти порядку надання довідок про інвалідність, які існують у Вінницькому МСЕК. Сергій Свитко зазначив, що скерує відповідні звернення за належністю для реагування і вжиття необхідних заходів.

Семеро мешканців смт. Вороновиця Вінницького району, в тому числі депутат селищної ради, звернулися до голови обласної Ради з проханням допомогти їм вирішити земельні питання. Вони з обуренням стверджують, що селищна рада на чолі із селищним головою і обласний підрозділ Держкомзему блокують їм оформлення документів для приватизації земельних ділянок, якими жителі користуються понад 20 років. Мова йде про 12 га землі за межами населеного пункту. Коли мешканці селища виявили бажання приватизувати землю – це близько 6 га земельних ділянок, якими вони користуються, то дізналися, за їхніми словами, що вона належить уже іншим приватним власникам. Тепер вони не можуть цю землю приватизувати і їм пропонують іншу – гіршу за якістю і розташуванням, з чим вони не погоджуються.

Голова обласної Ради Сергій Свитко у відповідь на звернення жителів Вороновиці зазначив, що направить листи на правоохоронні органи області для вивчення цих фактів і звернеться до Держкомзему та селищного голови для належного реагування. Він підкреслив, що права жителів селища на отримання землі мають бути враховані.

Повернутись Створено: 14 лютого 2015 року, 19:15 Переглядів: 1038

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація