Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани ознайомилися із роботою товариства «Контаріна», яке займається переробкою сміття Роздрукувати

Сьогодні, 23 листопада, в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області», представники вінницької делегації обговорили подальші кроки спільних дій із віце-президентом компанії Лісією Нарддіно та представником АТ «Контаріна» Марко Маттіелло.

Після проведеної зустрічі відвідали АТ «Контаріна», що розташоване в регіоні Венетто. Підприємство займається управлінням твердими побутовими відходами в 50 муніципалітетах провінції Тревізо, має достатньо великий автопарк – кількістю 430 одиниць техніки, 280 із яких власної конструкції, що використовуються для вивезення, сортування та переробки твердих побутових відходів.

Компанія була заснована, з метою управління системою збору відходів, а пізніше - для видалення відходів шляхом створення і управлінням сміттєзвалищами. Згодом повноваження АТ «Контаріна» розширилися. Сьогодні акціонерне товариство надає послуги щодо підмітання доріг, збору спеціальних і небезпечних відходів, а також збору та утилізації міських відходів.

Протягом багатьох років компанія «Контаріна» була лідером в Європі щодо переробки і є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг та результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

 

Повернутись Створено: 23 листопада 2016 року, 16:15 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація