Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани ознайомилися із повним циклом переробки відходів у Італії Роздрукувати

24 листопада – другий день перебування вінницької делегації в місті Тревізо (Італія). Голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови Вінницької ОДА Василь Броварник, директор КУП «Ековін» Володимир Чорновол, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури Вінницької ОДА Сергій Волков, генеральний директор підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець  та заступник керівника - завідувач Центру промоції та зовнішніх зв’язків Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування Ольга Олійник. знайомляться із досвідом управління відходами.

Сьогодні делегація відвідала другий завод з переробки органічних відходів, в ході чого ознайомилися із технологічним процесом.

Напередодні вони спостерігали процес сортування і переробки основної маси сортованого сміття, а сьогодні вже мали змогу подивитися як працюють із органічними відходами.

- Таким чином ми побачили увесь цикл переробки сміття, - прокоментував Анатолій Олійник. -  Тобто, весь процес від збору сміття до його компосту та очищення повітря від процесів переробки відходів.

Також Анатолій Олійник зауважив, що є багато цікавих новацій, які варто впровадити на Вінниччині.

   Крім цього, сьогодні також мають відбутися перемовини із керівництвом акціонерного товариства «Контаріна», під час яких будуть підбитті підсумки поїздки та  обговорено наступні кроки співпраці.

Повернутись Створено: 24 листопада 2016 року, 15:57 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація