Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани передали на фронт реанімобіль «Місіс Рятівниця» Роздрукувати

Автомобіль, придбаний в рамках проведення конкурсу краси «Місіс Вінниця-2018», вирушить на Схід 30 травня й нестиме бойову варту при Першому добровольчому медичному шпиталі ім. Пирогова.

Ініціаторка проведення конкурсу Лілія Поліщук розповіла, що «Місіс Вінниця 2018» – нетиповий конкурс краси.

- Конкурс в першу чергу орієнтований на соціальні проекти, які підготували наші фіналістки, - каже Лілія. ­– Спочатку ми планували, що в рамках конкурсу й за сприяння благодійного фонду Людмили Станіславенко буде реалізовано лише один проект. Проте обрати найкращий було надзвичайно важко, адже усі 15 ініціатив, наданих фіналістками, мають велике значення. Ми обрали сім проектів, які втілюватимуться в життя впродовж року.

Голова благодійного фонду та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко, зазначила, що передача автомобіля – це демонстрація готовності українців робити добрі справи.

- Мені надзвичайно приємно, що я маю можливість долучатись до подібних заходів. Звичайно, ми передаємо допомогу на передову й опікуємось демобілізованими бійцями. Проте ми всі прекрасно розуміємо, що одна людина навряд чи зможе придбати реанімобіль, який необхідний для порятунку поранених військових. Я щиро вдячна кожному, хто долучився до придбання «Місіс Рятівниця», своїй родині за постійну підтримку мене та мого фонду, а також ініціаторам – за проект, покликаний рятувати життя, – зазначила Людмила Анатоліївна.

За словами відомого волонтера та одного з організаторів конкурсу «Місіс Вінниця-2018» Юрія Тири, подібний автомобіль надзвичайно потрібен на фронті й дозволить рятувати життя наших бійців у польових умовах.

- Вінницький автомобіль «Місіс Рятівниця» – це прототип авто «Рятавница», яке було надано білоруськими побратимами, – сказав Юрій Тира. – Лише за перший тиждень з території під Бахмутом на ньому було вивезено з передової та врятовано 59 життів. Нашу «Місіс Рятівницю» придбано у Нідерландах. Авто – багатофункціональне, його можливості дозволяють проводити операції у польових умовах, що вкрай важливо на фронті.

Юрій Тира зауважив, що автомобіль обладнаний операційним столом, світлом, вентиляцією та медикаментами. Також авто у Дніпрі буде доукомплектовано кардіоапаратом та системою штучної вентиляції легень.

 

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 12:15 Переглядів: 458

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація