6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани передали на фронт реанімобіль «Місіс Рятівниця» Роздрукувати

Автомобіль, придбаний в рамках проведення конкурсу краси «Місіс Вінниця-2018», вирушить на Схід 30 травня й нестиме бойову варту при Першому добровольчому медичному шпиталі ім. Пирогова.

Ініціаторка проведення конкурсу Лілія Поліщук розповіла, що «Місіс Вінниця 2018» – нетиповий конкурс краси.

- Конкурс в першу чергу орієнтований на соціальні проекти, які підготували наші фіналістки, - каже Лілія. ­– Спочатку ми планували, що в рамках конкурсу й за сприяння благодійного фонду Людмили Станіславенко буде реалізовано лише один проект. Проте обрати найкращий було надзвичайно важко, адже усі 15 ініціатив, наданих фіналістками, мають велике значення. Ми обрали сім проектів, які втілюватимуться в життя впродовж року.

Голова благодійного фонду та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко, зазначила, що передача автомобіля – це демонстрація готовності українців робити добрі справи.

- Мені надзвичайно приємно, що я маю можливість долучатись до подібних заходів. Звичайно, ми передаємо допомогу на передову й опікуємось демобілізованими бійцями. Проте ми всі прекрасно розуміємо, що одна людина навряд чи зможе придбати реанімобіль, який необхідний для порятунку поранених військових. Я щиро вдячна кожному, хто долучився до придбання «Місіс Рятівниця», своїй родині за постійну підтримку мене та мого фонду, а також ініціаторам – за проект, покликаний рятувати життя, – зазначила Людмила Анатоліївна.

За словами відомого волонтера та одного з організаторів конкурсу «Місіс Вінниця-2018» Юрія Тири, подібний автомобіль надзвичайно потрібен на фронті й дозволить рятувати життя наших бійців у польових умовах.

- Вінницький автомобіль «Місіс Рятівниця» – це прототип авто «Рятавница», яке було надано білоруськими побратимами, – сказав Юрій Тира. – Лише за перший тиждень з території під Бахмутом на ньому було вивезено з передової та врятовано 59 життів. Нашу «Місіс Рятівницю» придбано у Нідерландах. Авто – багатофункціональне, його можливості дозволяють проводити операції у польових умовах, що вкрай важливо на фронті.

Юрій Тира зауважив, що автомобіль обладнаний операційним столом, світлом, вентиляцією та медикаментами. Також авто у Дніпрі буде доукомплектовано кардіоапаратом та системою штучної вентиляції легень.

 

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 12:15 Переглядів: 511

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація