Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани передали на фронт реанімобіль «Місіс Рятівниця» Роздрукувати

Автомобіль, придбаний в рамках проведення конкурсу краси «Місіс Вінниця-2018», вирушить на Схід 30 травня й нестиме бойову варту при Першому добровольчому медичному шпиталі ім. Пирогова.

Ініціаторка проведення конкурсу Лілія Поліщук розповіла, що «Місіс Вінниця 2018» – нетиповий конкурс краси.

- Конкурс в першу чергу орієнтований на соціальні проекти, які підготували наші фіналістки, - каже Лілія. ­– Спочатку ми планували, що в рамках конкурсу й за сприяння благодійного фонду Людмили Станіславенко буде реалізовано лише один проект. Проте обрати найкращий було надзвичайно важко, адже усі 15 ініціатив, наданих фіналістками, мають велике значення. Ми обрали сім проектів, які втілюватимуться в життя впродовж року.

Голова благодійного фонду та депутат обласної Ради Людмила Станіславенко, зазначила, що передача автомобіля – це демонстрація готовності українців робити добрі справи.

- Мені надзвичайно приємно, що я маю можливість долучатись до подібних заходів. Звичайно, ми передаємо допомогу на передову й опікуємось демобілізованими бійцями. Проте ми всі прекрасно розуміємо, що одна людина навряд чи зможе придбати реанімобіль, який необхідний для порятунку поранених військових. Я щиро вдячна кожному, хто долучився до придбання «Місіс Рятівниця», своїй родині за постійну підтримку мене та мого фонду, а також ініціаторам – за проект, покликаний рятувати життя, – зазначила Людмила Анатоліївна.

За словами відомого волонтера та одного з організаторів конкурсу «Місіс Вінниця-2018» Юрія Тири, подібний автомобіль надзвичайно потрібен на фронті й дозволить рятувати життя наших бійців у польових умовах.

- Вінницький автомобіль «Місіс Рятівниця» – це прототип авто «Рятавница», яке було надано білоруськими побратимами, – сказав Юрій Тира. – Лише за перший тиждень з території під Бахмутом на ньому було вивезено з передової та врятовано 59 життів. Нашу «Місіс Рятівницю» придбано у Нідерландах. Авто – багатофункціональне, його можливості дозволяють проводити операції у польових умовах, що вкрай важливо на фронті.

Юрій Тира зауважив, що автомобіль обладнаний операційним столом, світлом, вентиляцією та медикаментами. Також авто у Дніпрі буде доукомплектовано кардіоапаратом та системою штучної вентиляції легень.

 

Повернутись Створено: 21 травня 2018 року, 12:15 Переглядів: 483

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація