Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани відвідали Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa” Роздрукувати

15 листопада, в рамках перебування офіційної делегації Вінницької області у Лодзинькому воєводстві Республіки Польща, представники Вінниччини разом з латвійською і білоруською делегаціями взяли участь у виїзному візиті на Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa”, який був створений за ініціативи працівників торгівлі та місцевого самоврядування м. Лодзь.

На площі понад 13 га розміщені шість торговельно-складських залів загальноспоживчого профілю і дві зали для продажу сільськогосподарської продукції. На території ринку функціонують понад 500 боксів і торгових стендів зі стандартною площею 24 кв.м. Крім того, на території закладу є логістична зала, холодильні камери та склади. На ринку успішно працюють 170 оптовиків та 3000 фермерів.

Після візиту на оптовий ринок делегація взяла участь у виставках, які проходили паралельно з IХ-им Європейським Економічним Форумом.

Також в рамках візиту делегати відвідали станцію обслуговування Лодзинської регіональної залізничної дороги, яка вважається однією з найсучасніших в Європі. Керівник станції ознайомила гостей з історією її створення, показала один з потягів, а також розповіла про систему його управляння та безвідходну технологію очищення потягу, при якій використовується лише 10 куб.м води, яка після цього переробляється і знову використовується на станції.

Українська та білоруська делегації завітали у фонд FERSO, головна мета якого полягає в тому, щоб підтримувати сталий розвиток громадянського суспільства за допомогою освіти, мистецтва і мультимедійних технологій.

Представник Фонду пан Ярослав Ващик ознайомив делегатів з діяльністю Фонду та шляхами реалізації його цілей, зокрема, організації й фінансування семінарів, симпозіумів і навчальних курсів.

Особливу увагу пан Ващик звернув на програми для волонтерів, адже найбільша кількість волонтерів Фонду є саме з України, Молдови, Румунії та Білорусії.

Окрім того, члени іноземних делегацій зустрілися з паном Андрієм Каллатаєм - президентом Польської Палати Туризму. Під час зустрічі пан Каллатай висловив надзвичайну зацікавленість щодо діяльності лікувальних санаторіїв і пансіонатів Вінницької області, а також туристичних атракцій регіону задля здійснення туристичних маршрутів з Польщі до Вінницької області, і навпаки.

Джерело: vin.gov.ua

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 12:29 Переглядів: 644

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація