Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Вінничани відвідали Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa” Роздрукувати

15 листопада, в рамках перебування офіційної делегації Вінницької області у Лодзинькому воєводстві Республіки Польща, представники Вінниччини разом з латвійською і білоруською делегаціями взяли участь у виїзному візиті на Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa”, який був створений за ініціативи працівників торгівлі та місцевого самоврядування м. Лодзь.

На площі понад 13 га розміщені шість торговельно-складських залів загальноспоживчого профілю і дві зали для продажу сільськогосподарської продукції. На території ринку функціонують понад 500 боксів і торгових стендів зі стандартною площею 24 кв.м. Крім того, на території закладу є логістична зала, холодильні камери та склади. На ринку успішно працюють 170 оптовиків та 3000 фермерів.

Після візиту на оптовий ринок делегація взяла участь у виставках, які проходили паралельно з IХ-им Європейським Економічним Форумом.

Також в рамках візиту делегати відвідали станцію обслуговування Лодзинської регіональної залізничної дороги, яка вважається однією з найсучасніших в Європі. Керівник станції ознайомила гостей з історією її створення, показала один з потягів, а також розповіла про систему його управляння та безвідходну технологію очищення потягу, при якій використовується лише 10 куб.м води, яка після цього переробляється і знову використовується на станції.

Українська та білоруська делегації завітали у фонд FERSO, головна мета якого полягає в тому, щоб підтримувати сталий розвиток громадянського суспільства за допомогою освіти, мистецтва і мультимедійних технологій.

Представник Фонду пан Ярослав Ващик ознайомив делегатів з діяльністю Фонду та шляхами реалізації його цілей, зокрема, організації й фінансування семінарів, симпозіумів і навчальних курсів.

Особливу увагу пан Ващик звернув на програми для волонтерів, адже найбільша кількість волонтерів Фонду є саме з України, Молдови, Румунії та Білорусії.

Окрім того, члени іноземних делегацій зустрілися з паном Андрієм Каллатаєм - президентом Польської Палати Туризму. Під час зустрічі пан Каллатай висловив надзвичайну зацікавленість щодо діяльності лікувальних санаторіїв і пансіонатів Вінницької області, а також туристичних атракцій регіону задля здійснення туристичних маршрутів з Польщі до Вінницької області, і навпаки.

Джерело: vin.gov.ua

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 12:29 Переглядів: 697

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація