Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани відвідали Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa” Роздрукувати

15 листопада, в рамках перебування офіційної делегації Вінницької області у Лодзинькому воєводстві Республіки Польща, представники Вінниччини разом з латвійською і білоруською делегаціями взяли участь у виїзному візиті на Лодзинський оптовий ринок „Zjazdowa”, який був створений за ініціативи працівників торгівлі та місцевого самоврядування м. Лодзь.

На площі понад 13 га розміщені шість торговельно-складських залів загальноспоживчого профілю і дві зали для продажу сільськогосподарської продукції. На території ринку функціонують понад 500 боксів і торгових стендів зі стандартною площею 24 кв.м. Крім того, на території закладу є логістична зала, холодильні камери та склади. На ринку успішно працюють 170 оптовиків та 3000 фермерів.

Після візиту на оптовий ринок делегація взяла участь у виставках, які проходили паралельно з IХ-им Європейським Економічним Форумом.

Також в рамках візиту делегати відвідали станцію обслуговування Лодзинської регіональної залізничної дороги, яка вважається однією з найсучасніших в Європі. Керівник станції ознайомила гостей з історією її створення, показала один з потягів, а також розповіла про систему його управляння та безвідходну технологію очищення потягу, при якій використовується лише 10 куб.м води, яка після цього переробляється і знову використовується на станції.

Українська та білоруська делегації завітали у фонд FERSO, головна мета якого полягає в тому, щоб підтримувати сталий розвиток громадянського суспільства за допомогою освіти, мистецтва і мультимедійних технологій.

Представник Фонду пан Ярослав Ващик ознайомив делегатів з діяльністю Фонду та шляхами реалізації його цілей, зокрема, організації й фінансування семінарів, симпозіумів і навчальних курсів.

Особливу увагу пан Ващик звернув на програми для волонтерів, адже найбільша кількість волонтерів Фонду є саме з України, Молдови, Румунії та Білорусії.

Окрім того, члени іноземних делегацій зустрілися з паном Андрієм Каллатаєм - президентом Польської Палати Туризму. Під час зустрічі пан Каллатай висловив надзвичайну зацікавленість щодо діяльності лікувальних санаторіїв і пансіонатів Вінницької області, а також туристичних атракцій регіону задля здійснення туристичних маршрутів з Польщі до Вінницької області, і навпаки.

Джерело: vin.gov.ua

 

Повернутись Створено: 16 листопада 2016 року, 12:29 Переглядів: 725

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація