Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Вінничани продовжують вшановувати пам'ять українського пророка – Тараса Шевченка Роздрукувати

14 березня вінницька спільнота продовжила вшановування пам'яті Великого Кобзаря. У приміщенні Вінницького музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського за участі керівників області та міста відбулись урочисті збори громадськості Вінниччини з нагоди відзначення 200-річчя від Дня народження Т.Г. Шевченка. Також до уваги присутніх був представлений святковий концерт «Уклін тобі, великий наш Пророче».

– У ці шевченківські дні, напевно, сам Бог розпорядився, щоб ми в черговий раз задумались, хто ми і як нам жити далі. Ті виклики, які є сьогодні, дають нам сподівання, що ми, нарешті, станемо єдиною нацією і заявимо про себе на весь світ! Що ми – незалежна держава, яка сповідує демократичні принципи, – наголосив у вітальному слові, звертаючись до учасників зібрання, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник.

Із знаменним ювілеєм привітав вінницьку спільноту від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський.

- Багато в ці дні сказано про Великого Кобзаря, але словами неможливо повністю охарактеризувати велич генія і талант Пророка. Цінність Шевченка для українців в тому, що він є об’єднуючим символом, символом волі і боротьби за волю, символом незалежності і державності, – підкреслив Ігор Кревський.

– І якщо ми будемо частіше звертатися до геніальних шевченкових ідей не лише у ті дні, коли ми святкуємо його роковини, прислухатися до його настанов, ми змінимося, зміниться наша держава! Запанує мир і спокій, як того бажав Великий Кобзар, – висловив переконання перший заступник голови обласної Ради.

Під час урочистостей кращих вінничан, з нагоди святкування 200-річчя Т.Г. Шевченка, було відзначено Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради. Серед нагороджених – представники інтелігенції, громадські діячі, студентська та учнівська молодь.

Повернутись Створено: 14 березня 2014 року, 18:18 Переглядів: 1429

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація