Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани провели урок мужності – вшанування ветеранів трьох поколінь Роздрукувати

15 лютого в Будинку Офіцерів у Вінниці відбулось вшанування ветеранів – учасників Другої світової війни, бойових дій в Афганістані та проведення антитерористичної операції на території Донецької й Луганської областей. Присутні на урочистостях хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-захисників.

Перед учасниками зібрання виступили головний інженер командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Сергій Кушнір; учасник Другої світової війни, командир розвідувальної роти, полковник запасу Ольга Твердохлєбова; голова координаційного комітету пенсіонерів силових структур Вінницької області, учасник бойових дій в Афганістані, учасник АТО, полковник запасу Петро Канонік.

Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу виступив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Шановні учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти та учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції! Трьома поколіннями виборюється наша незалежність та право на гідне життя. Наразі ми бачимо, що наша армія мужніє, стає патріотичною. Звичайно, підтримувати Збройні Сили України необхідно не лише в часи збройної агресії, а розвивати і вдосконалювати свою армію потрібно завжди і, особливо, у мирний період, – зазначив у своїй промові Михайло Кременюк. – Висловлюю слова вдячності вам, всім трьом поколінням, за ваші подвиги, мужність, за те що боронили і бороните спокій та суверенітет нашої держави. Дорогою ціною ми здобуваємо та захищаємо свою волю і незалежність, але ми вистоїмо і переможемо! Мирного неба всім, щастя, добра і любові!

Після виступу учасника проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей полковника Сергія Ємельяненка у його виконанні прозвучали авторські пісні про АТО.

Крім того, під час уроку мужності прозвучали пісні про Повітряні Сили, Афганістан та АТО у виконанні братів Олімчуків, ВІА «Перевал», народних аматорських вокальних ансамблів.

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 17:13 Переглядів: 489

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація