Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани провели урок мужності – вшанування ветеранів трьох поколінь Роздрукувати

15 лютого в Будинку Офіцерів у Вінниці відбулось вшанування ветеранів – учасників Другої світової війни, бойових дій в Афганістані та проведення антитерористичної операції на території Донецької й Луганської областей. Присутні на урочистостях хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв-захисників.

Перед учасниками зібрання виступили головний інженер командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Сергій Кушнір; учасник Другої світової війни, командир розвідувальної роти, полковник запасу Ольга Твердохлєбова; голова координаційного комітету пенсіонерів силових структур Вінницької області, учасник бойових дій в Афганістані, учасник АТО, полковник запасу Петро Канонік.

Від імені голови обласної Ради та депутатського корпусу виступив заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк.

– Шановні учасники Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти та учасники бойових дій в зоні проведення антитерористичної операції! Трьома поколіннями виборюється наша незалежність та право на гідне життя. Наразі ми бачимо, що наша армія мужніє, стає патріотичною. Звичайно, підтримувати Збройні Сили України необхідно не лише в часи збройної агресії, а розвивати і вдосконалювати свою армію потрібно завжди і, особливо, у мирний період, – зазначив у своїй промові Михайло Кременюк. – Висловлюю слова вдячності вам, всім трьом поколінням, за ваші подвиги, мужність, за те що боронили і бороните спокій та суверенітет нашої держави. Дорогою ціною ми здобуваємо та захищаємо свою волю і незалежність, але ми вистоїмо і переможемо! Мирного неба всім, щастя, добра і любові!

Після виступу учасника проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей полковника Сергія Ємельяненка у його виконанні прозвучали авторські пісні про АТО.

Крім того, під час уроку мужності прозвучали пісні про Повітряні Сили, Афганістан та АТО у виконанні братів Олімчуків, ВІА «Перевал», народних аматорських вокальних ансамблів.

Повернутись Створено: 15 лютого 2018 року, 17:13 Переглядів: 539

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація