Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани провели в останню путь земляків -“кіборгів”, які героїчно загинули за незалежність і соборність України Роздрукувати

3 квітня влада і громадськість Вінниччини прийшли до “Плеяди”, щоб вшанувати пам’ять і провести в останню путь вінничан, бійців - “кіборгів” Сергія Зулінського та Леоніда Шевчука, які загинули на сході України за незалежність і територіальну цілісність нашої держави в боротьбі із російським агресором.

Участь в жалобному мітингу-реквіємі взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, родичі і друзі загиблих, побратими-військові та небайдужі вінничани із квітами і вінками. Мітинг-реквієм розпочався із хвилини мовчання.

Голова обласної Ради Сергій Свитко висловив співчуття родині загиблих українських героїв.

- Ми сьогодні прощаємося із найкращими українцями, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність української держави. Їхнє життя покладено на вівтар перемоги українського народу у цій кровопролитній війні на сході країни. Я переконаний, що у цій боротьбі ми здобудемо перемогу. Ми відродимо таку державу, за яку вмирають найкращі українці. А слава наших земляків-героїв буде вічною, про них згадуватиме не одне покоління українців. Ми пишаємося нашими земляками. Герої не вмирають, - сказав Сергій Свитко.

Десантники 90-го батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади Сергій Зулінський і Леонід Шевчук героїчно загинули визволяючи своїх друзів із Донецького аеропорту 20 січня 2015 року. Сергію Зулінському мало б виповнитися 28 років. Строкову службу він проходив у Житомирській області. 30-річний Леонід Шевчук проходив службу у 25-ій окремій Дніпропетровській повітряно-десантній бригаді високобільних десантних військ ЗСУ. У серпні 2014 року добровільно пішов захищати українську державу.

Жалобна хода по вул. Хмельницьке шосе завершилась похованням Сергія Зулінського та Леоніда Шевчука на Алеї Слави Центрального вінницького кладовища. А вчора, у селі Стадниця Вінницького району, поховали ще одного героя, який був із зазначеними вище друзями в одному відділі– 33-річного Дмитра Франішина.

Повернутись Створено: 3 квітня 2015 року, 18:14 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація