Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани разом із чинним главою держави відкрили черговий сезон світломузичного фонтану Роздрукувати

Гучно та патріотично відкрили концертом новий сезон світломузичного фонтану у Вінниці. Кілька тисяч вінничан та гостей міста, а також керівництво області й міста прийшли на власні очі побачити пробудження водограю.

Відкриття фонтану «Рошен» 2019 року проходило під гаслом «Ми – Україна». Офіційну частину відкриття розпочала перша леді Марина Порошенко, яка запевнила зі сцени, що усі зібралися цього дня разом, аби заявити: «Ми – українці, ми – народ, ми – Україна». Доєднався до вітального слова і її син – Олексій Порошенко. Він підкреслив, що за талановитою молоддю – майбутнє держави.

Українські гурти й виконавці співали свої кращі хіти цього вечора на набережній Південного Бугу. Марія Бурмака, Тарас Петриненко та Тетяна Горобець, ФОМА & МАНДРИ, Тарас Чубай та «Плач Єремії», Віктор Бронюк та гурт ТІК виконували патріотичних пісень. Заключним на сцені запалював гурт KOZAK SYSTEM.

На завершення до вінничан вийшов чинний Президент України Петро Порошенко. Під час свого виступу наголосив, що побудував і продовжуватиме будувати державу гідності, зізнався зі сцени у коханні своїй дружині Марині й разом із глядачами заспівав гімн України у виконанні Тараса Чубая.

Новий сезон роботи світломузичного фонтану розпочали програмою «Хвилі рідної душі».

Довідка: Найбільший у Європі світломузичний фонтан із системою занурення під воду та реконструйована набережна «Roshen» відкриті 2011 року. Фонтан розташований у руслі річки Південний Буг і має довжину 140 метрів та висоту струменя до 60 м. Нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та вісім коротких – тривалістю 5-6 хвилин.

Повернутись Створено: 20 квітня 2019 року, 22:18 Переглядів: 467

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація