Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани разом із чинним главою держави відкрили черговий сезон світломузичного фонтану Роздрукувати

Гучно та патріотично відкрили концертом новий сезон світломузичного фонтану у Вінниці. Кілька тисяч вінничан та гостей міста, а також керівництво області й міста прийшли на власні очі побачити пробудження водограю.

Відкриття фонтану «Рошен» 2019 року проходило під гаслом «Ми – Україна». Офіційну частину відкриття розпочала перша леді Марина Порошенко, яка запевнила зі сцени, що усі зібралися цього дня разом, аби заявити: «Ми – українці, ми – народ, ми – Україна». Доєднався до вітального слова і її син – Олексій Порошенко. Він підкреслив, що за талановитою молоддю – майбутнє держави.

Українські гурти й виконавці співали свої кращі хіти цього вечора на набережній Південного Бугу. Марія Бурмака, Тарас Петриненко та Тетяна Горобець, ФОМА & МАНДРИ, Тарас Чубай та «Плач Єремії», Віктор Бронюк та гурт ТІК виконували патріотичних пісень. Заключним на сцені запалював гурт KOZAK SYSTEM.

На завершення до вінничан вийшов чинний Президент України Петро Порошенко. Під час свого виступу наголосив, що побудував і продовжуватиме будувати державу гідності, зізнався зі сцени у коханні своїй дружині Марині й разом із глядачами заспівав гімн України у виконанні Тараса Чубая.

Новий сезон роботи світломузичного фонтану розпочали програмою «Хвилі рідної душі».

Довідка: Найбільший у Європі світломузичний фонтан із системою занурення під воду та реконструйована набережна «Roshen» відкриті 2011 року. Фонтан розташований у руслі річки Південний Буг і має довжину 140 метрів та висоту струменя до 60 м. Нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та вісім коротких – тривалістю 5-6 хвилин.

Повернутись Створено: 20 квітня 2019 року, 22:18 Переглядів: 517

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація