Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани разом із чинним главою держави відкрили черговий сезон світломузичного фонтану Роздрукувати

Гучно та патріотично відкрили концертом новий сезон світломузичного фонтану у Вінниці. Кілька тисяч вінничан та гостей міста, а також керівництво області й міста прийшли на власні очі побачити пробудження водограю.

Відкриття фонтану «Рошен» 2019 року проходило під гаслом «Ми – Україна». Офіційну частину відкриття розпочала перша леді Марина Порошенко, яка запевнила зі сцени, що усі зібралися цього дня разом, аби заявити: «Ми – українці, ми – народ, ми – Україна». Доєднався до вітального слова і її син – Олексій Порошенко. Він підкреслив, що за талановитою молоддю – майбутнє держави.

Українські гурти й виконавці співали свої кращі хіти цього вечора на набережній Південного Бугу. Марія Бурмака, Тарас Петриненко та Тетяна Горобець, ФОМА & МАНДРИ, Тарас Чубай та «Плач Єремії», Віктор Бронюк та гурт ТІК виконували патріотичних пісень. Заключним на сцені запалював гурт KOZAK SYSTEM.

На завершення до вінничан вийшов чинний Президент України Петро Порошенко. Під час свого виступу наголосив, що побудував і продовжуватиме будувати державу гідності, зізнався зі сцени у коханні своїй дружині Марині й разом із глядачами заспівав гімн України у виконанні Тараса Чубая.

Новий сезон роботи світломузичного фонтану розпочали програмою «Хвилі рідної душі».

Довідка: Найбільший у Європі світломузичний фонтан із системою занурення під воду та реконструйована набережна «Roshen» відкриті 2011 року. Фонтан розташований у руслі річки Південний Буг і має довжину 140 метрів та висоту струменя до 60 м. Нараховує сім програм тривалістю 20 хвилин та вісім коротких – тривалістю 5-6 хвилин.

Повернутись Створено: 20 квітня 2019 року, 22:18 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація