9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани рiчницю визвoлeння вiд нaцистiв вiдзнaчили пoклaдaнням квiтiв Роздрукувати

26 жовтня у Вінниці відбулося покладання квітів і вінків до Меморіалу Слави та пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО на Європейській площі. Урочисте вшанування пройшло з нагоди 74-ї річниці визволення України від нацистських загарбників у Другій світовій війні.

У заході взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Ігор Хміль, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, керівництво міста, депутати обласної та міської рад, представники виконавчого апарату обласної Ради й структурних підрозділів ОДА, ветерани Другої світової війни, інваліди, діти війни, представники громадських організацій, учасники Операції об’єднаних сил на сході України, військовослужбовці збройних сил України, духовенство, громадські активісти, вінничани та гості.

– Минуле свідчить, що нашому народу властиві високі злети духу, воля і твердий характер, – прокоментував Анатолій Олійник. – За усіх славетних часів наші героїчні предки стійко і мужньо боролися з ворогами. В цій боротьбі показували велику міць та силу. Вдячні нащадкам-визволителям і новітнім воїнам-героям, котрі поклали свої життя, захищаючи Україну.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять всіх визволителів і захисників України, котрі загинули. Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2018 року, 11:58 Переглядів: 390

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація