24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани стали переможцями Всеукраїнського конкурсу серед регіональних журналістів за краще висвітлення реформи місцевого самоврядування Роздрукувати

На урочистій церемонії нагородження, що відбулась в Києві 19 грудня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко відзначив переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

За його словами, децентралізація – перша в Україні реформа, що впроваджується за принципами прозорості та максимального залучення громадських інститутів. І у цьому велика заслуга активних суспільних комунікаторів – журналістів.

– Важливим аспектом є також лідерство серед журналістів, які могли б брати на себе частинку відповідальності за розвиток громади, — підкреслив урядовець.

Серед переможців є і вінничани. У номінації «Краща відеоробота» Диплом III ступеня отримали Наталія Слободянюк, Світлана Вернигора та Ігор Самчук, програма « Теореми буття» ПАТ НСТУ «Вінницька РД «ВІНТЕРА»  про перші кроки децентралізації в  найбільшій ОТГ Вінницької області – Іллінецькій.

Конкурсною комісією, до складу якої ввійшли представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Міністерства інформаційної політики України, експерти Програми РЄ, ГО «Інститут громадянського суспільства», ГО «Інтерньюз-Україна», розглянуто 229 робіт за номінаціями: «онлайн-публікація» – 90 робіт, «стаття у друкованому ЗМІ» – 66, «радіоматеріал» і «відеоматеріал» – 73 роботи.

З них до фіналу відібрано 13 робіт (25 авторів і співавторів), які представляють різні регіональні ЗМІ. Вінницька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Тернопільська області та Київ мають по 1 фіналісту. Полтавська та Харківська області – по 2 фіналісти. Черкащину представляють  3 фіналісти.

За даними сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 11:17 Переглядів: 410

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація