Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани стали переможцями Всеукраїнського конкурсу серед регіональних журналістів за краще висвітлення реформи місцевого самоврядування Роздрукувати

На урочистій церемонії нагородження, що відбулась в Києві 19 грудня, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко відзначив переможців Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

За його словами, децентралізація – перша в Україні реформа, що впроваджується за принципами прозорості та максимального залучення громадських інститутів. І у цьому велика заслуга активних суспільних комунікаторів – журналістів.

– Важливим аспектом є також лідерство серед журналістів, які могли б брати на себе частинку відповідальності за розвиток громади, — підкреслив урядовець.

Серед переможців є і вінничани. У номінації «Краща відеоробота» Диплом III ступеня отримали Наталія Слободянюк, Світлана Вернигора та Ігор Самчук, програма « Теореми буття» ПАТ НСТУ «Вінницька РД «ВІНТЕРА»  про перші кроки децентралізації в  найбільшій ОТГ Вінницької області – Іллінецькій.

Конкурсною комісією, до складу якої ввійшли представники всеукраїнських асоціацій органів місцевого самоврядування, Міністерства інформаційної політики України, експерти Програми РЄ, ГО «Інститут громадянського суспільства», ГО «Інтерньюз-Україна», розглянуто 229 робіт за номінаціями: «онлайн-публікація» – 90 робіт, «стаття у друкованому ЗМІ» – 66, «радіоматеріал» і «відеоматеріал» – 73 роботи.

З них до фіналу відібрано 13 робіт (25 авторів і співавторів), які представляють різні регіональні ЗМІ. Вінницька, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Тернопільська області та Київ мають по 1 фіналісту. Полтавська та Харківська області – по 2 фіналісти. Черкащину представляють  3 фіналісти.

За даними сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України

Повернутись Створено: 22 грудня 2017 року, 11:17 Переглядів: 443

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація