2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани стали учасниками пізнавально-розважальної програми «Ось і Спас – яблук і меду час» Роздрукувати

Минулої суботи у «Подільському зоопарку» вінничани та гості обласного центру ознайомилися з традиціями великого православного свята. Організатори заходу підготували екскурс в історію давньоруських обрядів, розповіді з Біблії про Преображення Господнє.

Миру та злагоди усім присутнім і гарних врожаїв на майбутнє побажали директор Департаменту агропромислового розвитку, екології і природних ресурсів ОДА Микола Ткачук та директор Департаменту міжнародного співробітництва й регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

Аби діти краще запам’ятали свято, яке символізує завершення літа та жнив, їх пригощали освяченими яблуками, грушами, сливами. Також в програмі були зустрічі з героями улюблених мультиків, які пропонували скуштувати свіжого меду та пирогів з маком.

Гостей зоопарку розважали виступи аніматорів і артистів агенції свят «ДЖЕМ», шоу-балету «ЕКСТРІМ», школи спортивного танцю «Чарлідінг – Респект».

А ще були конкурси на знання українських приказок, загадки та вікторини. Переможців заохочували призами і подарунками.

- Ми систематично проводимо заходи до народних та державних свят і 24 серпня, в День незалежності України, у нас також буде весело і цікаво, – зазначив директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 17:28 Переглядів: 1022

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація