Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани стали учасниками пізнавально-розважальної програми «Ось і Спас – яблук і меду час» Роздрукувати

Минулої суботи у «Подільському зоопарку» вінничани та гості обласного центру ознайомилися з традиціями великого православного свята. Організатори заходу підготували екскурс в історію давньоруських обрядів, розповіді з Біблії про Преображення Господнє.

Миру та злагоди усім присутнім і гарних врожаїв на майбутнє побажали директор Департаменту агропромислового розвитку, екології і природних ресурсів ОДА Микола Ткачук та директор Департаменту міжнародного співробітництва й регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

Аби діти краще запам’ятали свято, яке символізує завершення літа та жнив, їх пригощали освяченими яблуками, грушами, сливами. Також в програмі були зустрічі з героями улюблених мультиків, які пропонували скуштувати свіжого меду та пирогів з маком.

Гостей зоопарку розважали виступи аніматорів і артистів агенції свят «ДЖЕМ», шоу-балету «ЕКСТРІМ», школи спортивного танцю «Чарлідінг – Респект».

А ще були конкурси на знання українських приказок, загадки та вікторини. Переможців заохочували призами і подарунками.

- Ми систематично проводимо заходи до народних та державних свят і 24 серпня, в День незалежності України, у нас також буде весело і цікаво, – зазначив директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 17:28 Переглядів: 790

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація