Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани стали учасниками пізнавально-розважальної програми «Ось і Спас – яблук і меду час» Роздрукувати

Минулої суботи у «Подільському зоопарку» вінничани та гості обласного центру ознайомилися з традиціями великого православного свята. Організатори заходу підготували екскурс в історію давньоруських обрядів, розповіді з Біблії про Преображення Господнє.

Миру та злагоди усім присутнім і гарних врожаїв на майбутнє побажали директор Департаменту агропромислового розвитку, екології і природних ресурсів ОДА Микола Ткачук та директор Департаменту міжнародного співробітництва й регіонального розвитку ОДА Володимир Мережко.

Аби діти краще запам’ятали свято, яке символізує завершення літа та жнив, їх пригощали освяченими яблуками, грушами, сливами. Також в програмі були зустрічі з героями улюблених мультиків, які пропонували скуштувати свіжого меду та пирогів з маком.

Гостей зоопарку розважали виступи аніматорів і артистів агенції свят «ДЖЕМ», шоу-балету «ЕКСТРІМ», школи спортивного танцю «Чарлідінг – Респект».

А ще були конкурси на знання українських приказок, загадки та вікторини. Переможців заохочували призами і подарунками.

- Ми систематично проводимо заходи до народних та державних свят і 24 серпня, в День незалежності України, у нас також буде весело і цікаво, – зазначив директор «Подільського зоопарку» Євген Ткачик.

Повернутись Створено: 21 серпня 2017 року, 17:28 Переглядів: 737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація