6 грудня о 14.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадськістю

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани три дні спостерігатимуть «Руками створену красу» Роздрукувати

Виставка-ярмарок авторських робіт майстрів з обмеженими фізичними можливостями під назвою «Руками створена краса» 4 грудня відкрилась у Експоцентрі Вінницької Торгово-промислової палати. Перший виставковий день ознаменувався початком фестивалю «Вмію в’язати – хочу показати». Над створенням експозиції працювали вихованці центрів соціального обслуговування з Тиврівського, Жмеринського районів, міст Вінниці та Гнівані. Організаторами заходу виступили ГО «Гармонія» та благодійний фонд «Подільська громада» за підтримки управління соціального захисту облдержадміністрації.

На декількох локаціях існує можливість не лише роздивитися та придбавати вже готові вироби, а й взяти майстер-клас з виготовлення сувенірів з ниток та паперу. Голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк запросила приходити на фестиваль родинами і вчитися разом:

– Ми проводимо майстер-класи не лише для дорослих, а й для дітей. У нас цьогоріч нововведення – працюватиме дитячий куточок, в якому викладачі навчатимуть малечу, – сказала співорганізатор заходу.

На урочистому відкритті були присутні голова обласної Ради Сергій Татусяк, голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, заступник голови ОДА Любов Спірідонова, заступник міського голови Андрій Рева.

Сергій Татусяк, вітаючи організаторів з відкриттям, наголосив, що проведення подібних заходів – результат тісної співпраці соціальних закладів із громадськими організаціями.

– Виставка надзвичайно змістовна, красива і вже є традиційною для нас. Але з кожним роком організаційно стає потужнішою – ми дуже завдячуємо в цьому громадській організації «Гармонія». В області існує співпраця та порозуміння між владою та подібними громадськими утвореннями. Ми готові прислухатися до ваших порад, адже адаптація до життя людей із фізичними обмеженнями – важливий напрям нашої роботи. Я прагну, щоб такі заходи відбувалися у кожному районі та громаді, – звернувся до присутніх С.Татусяк.

В межах урочистої частини відбувся концерт з виконанням пісень мовою жестів та показ колекції в’язаних виробів, створених руками вихованців з реабілітаційних закладів. Присутній на заході депутат обласної Ради Сергій Кудлаєнко запросив усіх авторів дефіле та потенційних модельєрів до участі у фестивалі «Вінницькі дні моди» навесні.

Припали до душі гостям і різноманітні хенд-мейд-вироби з підручних матеріалів. Голова обласної Ради придбав собі дещо, відзначивши, що вони можуть стати гарними сувенірами для закордонних гостей.

– Це дуже зворушливі речі, які надзвичайно цінуються нашими закордонними колегами. Ми розглянемо можливість співпраці: замовлятимемо виготовлення виробів, можливо, із символікою області, з подальшим придбанням. Адже заклади соціального обслуговування знаходяться на бюджетному фінансуванні і додаткові кошти їм не завадять, – сказав С.Татусяк.

Раїса Панасюк закликала присутніх не виходити з порожніми руками та активно купувати новорічні сувеніри, адже це не лише додаткові кошти для реабілітаційних закладів, а й розрада для людей, які старанно створюють кожний виріб.

Повернутись Створено: 4 грудня 2013 року, 16:02 Переглядів: 907

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація