Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани у Брюсселі зміцнювали зв’язки із Будинком Східної Польщі Роздрукувати

Під час візиту до Брюсселю 7-9 жовтня Сергій Татусяк відвідав Будинок Східної Польщі, де розташовані представництва 5 воєводств Польщі – Люблінського, Підкарпатського, Підляського, Сьвєнтокшиського і Вармінсько-Мазурського.

Разом з головою обласної Ради на зустрічах були присутні Голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, очільник Представництва Єврорегіону «Дністер» Олександр Мороз та представники бізнесу Вінницької області.

Особливо предметною була зустріч із представниками Сьвєнтокшиського воєводства, з яким вінничани товаришують вже понад 50 років. Голова регіонального представництва воєводства Кшиштоф Войчик поінформував своїх гостей як про роботу представництва, так і про діяльність Будинку Східної Польщі загалом. Також господарі представили презентацію стратегії розвитку Сьвєнтокшиського воєводства.

Зі свого боку С.Татусяк розповів про те, як реалізуються угоди з польськими воєводствами, їхніми територіальними громадами, які проекти є найбільш вдалими. Голова облради запросив партнерів на економічний форум, який відбудеться навесні наступного року у Хмільнику.

Того ж дня відбулася зустріч С.Татусяка з маршалком Лодзинського воєводства Вітольдом Стемпнем в рамках участі у відкритті виставки воєводства.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 14:46 Переглядів: 783

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація