Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани у Брюсселі зміцнювали зв’язки із Будинком Східної Польщі Роздрукувати

Під час візиту до Брюсселю 7-9 жовтня Сергій Татусяк відвідав Будинок Східної Польщі, де розташовані представництва 5 воєводств Польщі – Люблінського, Підкарпатського, Підляського, Сьвєнтокшиського і Вармінсько-Мазурського.

Разом з головою обласної Ради на зустрічах були присутні Голова постійної комісії обласної Ради з питань євроінтеграції і міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Олексій Гаврилов, директор Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Володимир Мережко, очільник Представництва Єврорегіону «Дністер» Олександр Мороз та представники бізнесу Вінницької області.

Особливо предметною була зустріч із представниками Сьвєнтокшиського воєводства, з яким вінничани товаришують вже понад 50 років. Голова регіонального представництва воєводства Кшиштоф Войчик поінформував своїх гостей як про роботу представництва, так і про діяльність Будинку Східної Польщі загалом. Також господарі представили презентацію стратегії розвитку Сьвєнтокшиського воєводства.

Зі свого боку С.Татусяк розповів про те, як реалізуються угоди з польськими воєводствами, їхніми територіальними громадами, які проекти є найбільш вдалими. Голова облради запросив партнерів на економічний форум, який відбудеться навесні наступного року у Хмільнику.

Того ж дня відбулася зустріч С.Татусяка з маршалком Лодзинського воєводства Вітольдом Стемпнем в рамках участі у відкритті виставки воєводства.

 

 

Повернутись Створено: 10 жовтня 2013 року, 14:46 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація