Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани у Варшаві обговорюватимуть роль регіонів для Європи Роздрукувати

23 жовтня у польській Варшаві розпочалася дводенна міжнародна конференція під назвою «Спільна Європа – роль регіонів». Захід реалізується Мазовецьким воєводством за підтримки польського Міністерства закордонних справ. В зустрічі беруть участь делегати з України, Польщі, Хорватії, Франції та Німеччини. Здебільшого, це представники всіх рівнів органів місцевого самоврядування, а також експерти.

Вінниччину презентують начальник відділу організаційного забезпечення діяльності обласної Ради та зв’язків з органами місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної Ради Олег Романець, голова Гайсинської районної ради Степан Сікорський, керівник інформаційного-ресурсного центру «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець.

Вони мають на меті висловити позицію Вінниччини з приводу перспектив і труднощів, можливих на периферії, в зв’язку з підтримкою євроінтеграційного вектору. А також обговорять специфіку діяльності і, зокрема, здобутки Вінниччини в сфері міжрегіонального співробітництва.

Маршалек Мазовецького воєводства Адам Струзік у запрошенні вінничан на конференцію констатував, що «обмін досвідом і напрацюваннями, з подальшим використанням отриманих знань, має стати одним з результатів цієї міжнародної зустрічі».

– Метою конференції є розвиток діалогу між регіональними органами самоврядування країн-членів Європейського Союзу з аналогічними структурами країн, які тільки-но прагнуть до членства в ЄС. Також захід дозволить обмінятися досвідом між органами самоврядування воєводств, повітів та гмін з адміністративними одиницями країн-учасниць. З-поміж актуальних питань – економічне і культурне співробітництво, – резюмував А.Струзік.

Конференція відбуватиметься у форматі семінарів та дискусій протягом 23-24 жовтня.

 

Повернутись Створено: 23 жовтня 2013 року, 12:40 Переглядів: 670

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація