Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани відзначили 203-ю річницю з дня народження Тараса Шевченка Роздрукувати

Сьогодні українці відзначають 203-ю річницю з дня народження великого українського поета, письменника, драматурга, художника – Тараса Григоровича Шевченка. Аби вшанувати пам'ять Кобзаря на площі Тараса Шевченка біля Вінницького обласного краєзнавчого музею, відбувся мітинг-реквієм та урочисте покладання квітів до скульптурної композиції Тараса Шевченка.

Віддати шану Великому поету прийшли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, депутати обласної Ради, представники духовенства області, силовики та небайдужі вінниччани.   

В ході урочистих заходів дев’ять вінниччан отримали почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації за особистий внесок у збереження і розвиток української мови, вивчення і популяризацію творчості Великого Кобзаря та з нагоди  203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко звеличив Україну, звеличив весь український народ. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим збагатив увесь світ.

…Не одцурайтесь своєї мови

Ні в тихі дні, ні в дні громові,

Ні в дні підступно мовчазні,

Коли стоїш на крутизні

Один, чолом сягнувши птаха,

Й холодний вітер попід пахви

Бере і забиває дих,

Щоб ти скорився і притих.

Не одцурайсь, мій сину,

Мови. У тебе іншої нема…

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 16:06 Переглядів: 657

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація