2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва Роздрукувати

21 травня у концертній залі обласної філармонії  «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

День працівників культури та майстрів народного мистецтва – це професійне свято для 6700 представників галузі нашої області.

– Місія працівників культури – благородна, чиста і відповідальна: на крилах духовності утримувати суспільство і увесь світ. Вінниччина – серце України, і тут є потужний творчий потенціал. Ми інтегруємося в Європу, але повинні зберегти наше національне обличчя. Тому таку велику увагу ми приділяємо розвитку народного мистецтва, – наголосила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, вітаючи своїх колег зі святом.

Учасників зібрання також привітали керівники області і вручили кращим представникам галузі посвідчення про присвоєння звання «Заслужений працівник культури» та Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради.

         Під час святкування було відзначено переможців галузевого рейтингу за кількома номінаціями і нагороджено відзнаками Міністерства культури України та ЦК профспілок України.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 11:01 Переглядів: 1422

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація