Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва Роздрукувати

21 травня у концертній залі обласної філармонії  «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

День працівників культури та майстрів народного мистецтва – це професійне свято для 6700 представників галузі нашої області.

– Місія працівників культури – благородна, чиста і відповідальна: на крилах духовності утримувати суспільство і увесь світ. Вінниччина – серце України, і тут є потужний творчий потенціал. Ми інтегруємося в Європу, але повинні зберегти наше національне обличчя. Тому таку велику увагу ми приділяємо розвитку народного мистецтва, – наголосила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, вітаючи своїх колег зі святом.

Учасників зібрання також привітали керівники області і вручили кращим представникам галузі посвідчення про присвоєння звання «Заслужений працівник культури» та Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради.

         Під час святкування було відзначено переможців галузевого рейтингу за кількома номінаціями і нагороджено відзнаками Міністерства культури України та ЦК профспілок України.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 11:01 Переглядів: 1137

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація