Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани відзначили День працівників культури та майстрів народного мистецтва Роздрукувати

21 травня у концертній залі обласної філармонії  «Плеяда» відбулись урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Учасників зібрання привітали голова облдержадміністрації Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

День працівників культури та майстрів народного мистецтва – це професійне свято для 6700 представників галузі нашої області.

– Місія працівників культури – благородна, чиста і відповідальна: на крилах духовності утримувати суспільство і увесь світ. Вінниччина – серце України, і тут є потужний творчий потенціал. Ми інтегруємося в Європу, але повинні зберегти наше національне обличчя. Тому таку велику увагу ми приділяємо розвитку народного мистецтва, – наголосила начальник управління культури і туризму облдержадміністрації Марія Скрипник, вітаючи своїх колег зі святом.

Учасників зібрання також привітали керівники області і вручили кращим представникам галузі посвідчення про присвоєння звання «Заслужений працівник культури» та Почесні грамоти облдержадміністрації і обласної Ради.

         Під час святкування було відзначено переможців галузевого рейтингу за кількома номінаціями і нагороджено відзнаками Міністерства культури України та ЦК профспілок України.

 

Повернутись Створено: 22 травня 2013 року, 11:01 Переглядів: 1178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація