Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Вінничани відзначили Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

14 травня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Почесних гостей, які присвятили все своє життя родині, привітали та нагородили грамотами і преміями голова ОДА Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

– День сім’ї – особливе, знакове свято, адже саме з родини починається життя людини, саме в сімейному колі закладаються цеглинки майбутнього фундаменту держави, - зазначив у вітальному слові очільник Вінниччини Іван Мовчан.

– З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги і шани, адже благополуччя кожної родини завжди було мірилом розвитку і прогресу країни Дякуємо вам за вашу невтомну працю, добро і небайдужість, – звернувся до присутніх Юрій Медведєв.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї керівники влади вручили представникам багатодітних і прийомних родин, усиновителям, опікунам, вихователям дитячих будинків сімейного типу, батькам, які виховують дітей з функціональними обмеженнями Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Довідка.

Сьогодні на Вінниччині нараховується 12 тисяч багатодітних родин, в яких виховується понад 40 тисяч дітей. 5 822 жінки області удостоєні звання «Мати-героїня». Успішно розвиваються 33 дитячі будинки сімейного типу, а 2,5 тисячі дітей віднайшли родинний затишок у 136 прийомних сім’ях. 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:36 Переглядів: 958

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація