2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Вінничани відзначили Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

14 травня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Почесних гостей, які присвятили все своє життя родині, привітали та нагородили грамотами і преміями голова ОДА Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

– День сім’ї – особливе, знакове свято, адже саме з родини починається життя людини, саме в сімейному колі закладаються цеглинки майбутнього фундаменту держави, - зазначив у вітальному слові очільник Вінниччини Іван Мовчан.

– З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги і шани, адже благополуччя кожної родини завжди було мірилом розвитку і прогресу країни Дякуємо вам за вашу невтомну працю, добро і небайдужість, – звернувся до присутніх Юрій Медведєв.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї керівники влади вручили представникам багатодітних і прийомних родин, усиновителям, опікунам, вихователям дитячих будинків сімейного типу, батькам, які виховують дітей з функціональними обмеженнями Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Довідка.

Сьогодні на Вінниччині нараховується 12 тисяч багатодітних родин, в яких виховується понад 40 тисяч дітей. 5 822 жінки області удостоєні звання «Мати-героїня». Успішно розвиваються 33 дитячі будинки сімейного типу, а 2,5 тисячі дітей віднайшли родинний затишок у 136 прийомних сім’ях. 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:36 Переглядів: 1130

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація