Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Вінничани відзначили Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

14 травня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Почесних гостей, які присвятили все своє життя родині, привітали та нагородили грамотами і преміями голова ОДА Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

– День сім’ї – особливе, знакове свято, адже саме з родини починається життя людини, саме в сімейному колі закладаються цеглинки майбутнього фундаменту держави, - зазначив у вітальному слові очільник Вінниччини Іван Мовчан.

– З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги і шани, адже благополуччя кожної родини завжди було мірилом розвитку і прогресу країни Дякуємо вам за вашу невтомну працю, добро і небайдужість, – звернувся до присутніх Юрій Медведєв.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї керівники влади вручили представникам багатодітних і прийомних родин, усиновителям, опікунам, вихователям дитячих будинків сімейного типу, батькам, які виховують дітей з функціональними обмеженнями Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Довідка.

Сьогодні на Вінниччині нараховується 12 тисяч багатодітних родин, в яких виховується понад 40 тисяч дітей. 5 822 жінки області удостоєні звання «Мати-героїня». Успішно розвиваються 33 дитячі будинки сімейного типу, а 2,5 тисячі дітей віднайшли родинний затишок у 136 прийомних сім’ях. 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:36 Переглядів: 980

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація