Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Вінничани відзначили Міжнародний день сім’ї Роздрукувати

14 травня в залі облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Почесних гостей, які присвятили все своє життя родині, привітали та нагородили грамотами і преміями голова ОДА Іван Мовчан та заступник голови обласної Ради Юрій Медведєв.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, сім’я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку.

– День сім’ї – особливе, знакове свято, адже саме з родини починається життя людини, саме в сімейному колі закладаються цеглинки майбутнього фундаменту держави, - зазначив у вітальному слові очільник Вінниччини Іван Мовчан.

– З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона - джерело любові, поваги і шани, адже благополуччя кожної родини завжди було мірилом розвитку і прогресу країни Дякуємо вам за вашу невтомну працю, добро і небайдужість, – звернувся до присутніх Юрій Медведєв.

З нагоди Міжнародного дня сім’ї керівники влади вручили представникам багатодітних і прийомних родин, усиновителям, опікунам, вихователям дитячих будинків сімейного типу, батькам, які виховують дітей з функціональними обмеженнями Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грошові винагороди.

Довідка.

Сьогодні на Вінниччині нараховується 12 тисяч багатодітних родин, в яких виховується понад 40 тисяч дітей. 5 822 жінки області удостоєні звання «Мати-героїня». Успішно розвиваються 33 дитячі будинки сімейного типу, а 2,5 тисячі дітей віднайшли родинний затишок у 136 прийомних сім’ях. 

Повернутись Створено: 15 травня 2013 року, 10:36 Переглядів: 1010

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація